×

Kasia i Dominik wzięli ślub w 2019 roku. Niezwykły taniec młodej pary zachwycił nie tylko ich najbliższych. Zatańczyli do piosenki Eda Sheerana i… stali się sławni!

Ich pierwszy taniec obejrzało już ponad 2 miliony osób!

Niezapomniane przeżycie, czy niezapomniany stres?

W przeszłości młode pary nie przywiązywały zbyt dużej wagi do pierwszego tańca. Z czasem zaczęło się to zmieniać, do tego stopnia, że przed ślubem pary chodzą na specjalny kurs, który przygotuje je do tego ważnego dnia.

Jedno się nie zmieniło – pierwszy taniec dla wielu par był i jest tym, co spędza im sen powiek. Stres, wszystkie oczy zwrócone w kierunku świeżo zaślubionych małżonków… do tego kamera, aparat i smartfony, wycelowane prosto w nowożeńców.

Wszyscy oczekują, że to będzie moment jak z bajki – panna młoda w sukni księżniczki i elegancki „książę”, który poprowadzi ją i wesprze na parkiecie tak, jak będzie to robił przez resztę życia.

Ale bywa, że rzeczywistość dość boleśnie różni się od bajki, nawet w tak wyjątkowy dzień. Szczególnie, gdy jedno z małżonków – dyplomatycznie mówiąc – nie przejawia talentu tanecznego. A skoro nie mogą zgrać się na parkiecie, jak zgrają się w życiu?

Niezwykły taniec młodej pary

Niezwykły taniec został umieszczony na YouTubie przez firmę Raven Vision, która wykonuje wyjątkowe realizacje dla młodych par.

Kasia i Dominik zatańczyli do piosenki „Perfect” Eda Scheerana. Tytuł piosenki odpowiada temu, jaki był ich pierwszy taniec – idealny. Na nagraniu nie widać stresu i niepewności. Zamiast tego widać… miłość. I perfekcyjną współpracę na parkiecie.

Na twarzach gości weselnych maluje się wzruszenie. Ale taniec zrobił wrażenie nie tylko na najbliższych Kasi i Dominika. Pod filmem na YouTubie pojawiło się wiele komplementów, również od zagranicznych internautów. Filmik zamieścił również anglojęzyczny serwis Shareably.

Zasłużonych!

 

Polecane

Źródła: shareably.net, YouTube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube.com

Może Cię zainteresować