×

Zamieściła w sieci ogłoszenie. Na dołączonym zdjęciu pokazała trochę więcej, niż meble

Julie mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii. Zrobiło się o niej głośno za sprawą ogłoszenia, które zamieściła w sieci. Otóż kobieta chciała sprzedać szafkę za pośrednictwem jednej ze strony internetowych. W tym celu zrobiła zdjęcie przedmiotu i dodała je do aukcji. Na pierwszy rzut oka fotka wygląda zupełnie zwyczajnie. Kiedy jednak przyjrzymy się jej dokładnie, okazuje się, że Julie pokazała coś więcej, niż zdjęcie mebli.

Zdjęcie, które poruszyło internautów

Wystarczy spojrzeć na ścianę nad środkową szafką z szufladkami. To właśnie na niej widzimy lustro i odbicie, które niemal natychmiast rzuciło się w oczy obserwatorom. Nie ma się co dziwić, bo wyraźnie widać na nim odbicie piersi Julie!

Jak ona mogła tego nie zauważyć?!

Na reakcje ze strony osób, które widziały ogłoszenie, nie trzeba było długo czekać. Jedna z nieznajomych osób postanowiła nawet napisać do Julie w tej sprawie.

Cześć Julie, nie chcę być niegrzeczna, ale pomyślałam, że napiszę do ciebie, bo od razu to zauważyłam… Nie jestem pewna, czy to rzeczywiście to, co mi się wydaje, ale na zdjęciu szafek, które opublikowałaś, widać odbicie piersi w lustrze! Przepraszam, po prostu chciałam dać ci znać – napisała nieznajoma do Julie

Wyobrażasz sobie minę sprzedawczyni, kiedy odczytała tę wiadomość?

Co na to autorka aukcji?

Julie podziękowała za szczerość i uwagę, po czym skasowała ogłoszenie. O całej sytuacji postanowiła poinformować swoją córkę wysyłając jej jednocześnie screenshoty z opublikowanej przez nią aukcji. I tutaj popełniła kolejny błąd…

Zdjęcie, które poszło w świat

Nie trudno się domyślić, że dziewczyna wykorzystała całą sytuację i wrzuciła otrzymane zdjęcia na Twittera. Tym oto sposobem piersi jej mamy zobaczyło prawie 100 tysięcy internautów. Jakby tego było mało 27 tysięcy użytkowników udostępniło „gorącą” fotkę dalej. 

Teraz mamie nie pozostaje nic innego, jak tylko „podziękować” córce.

Może Cię zainteresować

zamknij