in

Para młoda postawiła na nietypowe zaproszenia. Goście poczuli zażenowanie, gdy je otrzymali

Zaproszenia dla gości to jeden z najistotniejszych elementów, który ma miejsce przed każdym ślubem i weselem. W końcu czym byłaby ta piękna uroczystość bez najbliższych nam osób. Forma zaproszeń zmienia się jednak wraz z czasem. Dzisiaj spora część z nas decyduje się na zaproszenia w formie elektronicznej. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż sporo ludzi praktykuje oficjalne, papierowe zaproszenia. Zaproszenia w formie gotowego, eleganckiego kartonika, na którym możemy znaleźć najważniejsze informacje dotyczące ślubu i wesela.

Ta para postanowiła jednak nieco odejść od tradycji i przygotowała zaproszenia samodzielnie. W tym celu wykorzystała kilka wspólnych zdjęć

Choć pomysł sam w sobie wydaje się być bardzo oryginalny i ciekawy, z jego realizacją jest już zdecydowanie gorzej. Nie innego zdania są członkowie grupy na Facebooku, gdzie jedna z osób podzieliła się nietypowym zaproszeniem. Post błyskawicznie zalała fala komentarzy ze strony internautów. Jak się okazało, kontrowersje wśród nich wzbudziły fotografie zamieszczone na zaproszeniu.

Nietypowe zaproszenia na ślub
UdostępnijPixabay

Wygląd nietypowych zaproszeń

Kiedy spojrzymy na zamieszczone w mediach społecznościowych zaproszenie, już na samym początku rzuca nam się w oczy sporych rozmiarów zdjęcie przyszłych małżonków. Zdjęcie obrazujące… całującą się parę. Pewnie nie byłoby w tym nic zadziwiającego, gdyby nie fakt, że nie jest to klasyczny buziak lecz dosłowne lizanie języka partnera!

Nietypowe zaproszenia na ślub
UdostępnijFacebook / That’s It, I’m Wedding Shaming

Pozostałe zdjęcia są „nieco bardziej zachowawcze”

Na jednym z nich zakochani pozują nad wodą i ze swoim psem. Na kolejnym umieszczono kadr z wakacji nad morzem. Nikt nie miałby żadnych zastrzeżeń do tego zdjęcia, gdyby nie fakt, że przyszła żona opiera się o przyrodzenie swojego partnera!

Nietypowe zaproszenia na ślub
UdostępnijFacebook / That’s It, I’m Wedding Shaming

Reakcje internautów. Wielu z nich nie kryło oburzenia

Zdjęcia, data ślubu, jak i charakter zaproszeń bardzo poruszył internautów, którzy nie pozostawili na nowożeńcach suchej nitki.

W życiu nie widziałam niczego brzydszego. Miało być śmiesznie, a wyszło po prostu wulgarnie

Nie możemy oczekiwać od wszystkich taktu i klasy. Dla nich to zupełnie obce pojęcia”.

Chyba nie dorośli do małżeństwa – czytamy w komentarzach

Zgadzacie się z internautami? A może powinni uszanować wybór zaproszeń? W końcu to dzień pary młodej. Dlaczego więc nie powinni zrobić tego po swojemu?

______________________________________
*Zdjęcie główne ma charakter poglądowy

Źródło: papilot.pl, Facebook / That’s It, I’m Wedding Shaming | Fotografie: Facebook / That’s It, I’m Wedding Shaming