Kategorie Życie

Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych.

Nazywa się Melanie Gaydos, ma 28 lat i od dziecka cierpi na chorobę genetyczną zwaną dysplazją ektodermalną, w przebiegu której dochodzi do nieprawidłowego rozwoju zębów, włosów, paznokci, kości oraz gruczołów skórnych.

Pomimo tylu utrudnień, Melanie stawiła czoła branży modowej. Od 4 lat pracuje jako modelka, co daje jej mnóstwo przyjemności, a także sukcesów w świecie mody.

Zobaczcie sami, jak radzi sobie amerykańska modelka.

Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych. Ta modelka cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wyglądem zupełnie różni się od innych.