×

Zrobił zdjęcie swojej żonie na plaży. Kiedy je wywołał, zauważył na nim coś nietuzinkowego

Kiedy Angeline Mozer będąca w 9 miesiącu ciąży i jej mąż zdecydowali się zrobić kilka zdjęć, aby upamiętnić ten okres, uznali, że najlepszy miejscem na mini sesję będzie plaża. A po sesji spędzą romantyczne chwile patrząc na piękno oceanu.

Młoda para była podekscytowana na myśl o ich pierwszym dziecku, a Dan wiedział, że jego żona będzie świetnie wyglądać z oceanem jako wspaniałym tłem.

Zrobił zdjęcie ale od razu nie zorientował się, że miał ogromne szczęście i udało mu się uchwycić delfina, który właśnie wyskoczył z oceanu. Jego żona zupełnie nie wiedziała, co akurat dzieje się za nią, a jak Dan przeglądał zdjęcia, musiał mieć niezłą niespodziankę.

Przez czysty przypadek wykonał fotografię, którą wykonać udaje się raz w życiu!

niespodziewane-zdjecie-z-delfinem-1

Angeline stanęła w bezruchu na szybkie zdjęcie, ale nie miała pojęcia, że stanie się ono tak popularne. Okazało się, że z jej prawej strony wydarzyło się coś niecodziennego, co ciężko uchwycić na fotografii! Ale co to mogło być?

Spójrz na to zdjęcie, a przekonasz się, że para miała ogromne szczęście!

niespodziewane-zdjecie-z-delfinem-2

Ogromny delfin właśnie wyskakiwał z oceanu, gdy jej mąż wykonywał zdjęcie. Delfiny są dobrze znane ze swojej inteligencji i szacunku, ale ten zdecydowanie wygrywa. To prawie tak, jakby dokładnie wiedział, co się dzieje i tylko czekał na wciśnięcie spustu migawki!

Zdjęcie szybko stało się wirusowe i każdy jest bardzo podekscytowany, mogąc zobaczyć delfina i Angeline w ciąży, a yo wszytko bez użycia Photoshop’a!

niespodziewane-zdjecie-z-delfinem-3

Zaledwie kilka dni po tym jak wykonane zostało to niesamowite zdjęcie, Angelina urodziła zdrowego chłopczyka. Choć nie nazwali go Flipper, nie mogę się doczekać, aby podzielić się z nim swoją niesamowitą historią. Może zostanie biologiem, gdy dorośnie?! Gratulacje dla tej wspaniałej rodziny!

Polecane

Może Cię zainteresować