×

Mama urodziła trojaczki. Tylko 7 miesięcy później lekarze przekazali jej jeszcze lepszą wiadomość!

David i Julie poznali się na randce w ciemno, zakochali się i pobrali się w 2012 roku. Przez 18 długich miesięcy starali się o dziecko, ale bezskutecznie. Tak więc para z St. George w Utah postanowiła rozpocząć leczenie bezpłodności.

W marcu 2014 roku, David i Julie przywitali trojaczki (wszyscy chłopcy), z których dwa to rzadkie bliźnięta. Potem trafili na kolejną przeszkodę: identyczne bliźniaki przeszły przez zespół przetoczenia krwi między płodami będąc w łonie matki (TTTS). TTTS może być śmiertelne – jedno z dzieci może otrzymywać zbyt dużo krwi, podczas gdy drugie nie otrzyma jej w odpowiedniej ilości. Po przejściu udanej operacji w 19 tygodniu ciąży, Julie urodziła Abrahama, Brady i Christiana trzy miesiące przed terminem. Wszyscy trzej chłopcy rośli z dnia na dzień.

Kiedy przywykli już do nowego życia, David i Julie postanowili postarać się o kolejne dziecko. Tym razem, gdyby nie mieli szczęścia z zajściem w ciążę w sposób naturalny, planowali spróbować sztucznego zapłodnienia.

Ale zaledwie 7 miesięcy po urodzeniu trojaczków, Julie będąc na zakupach poczuła nagłą „falę” mdłości. Na początku nie pomyślała nawet o tym, ale kiedy wróciła do domu, poszła do łazienki i spotkała ją niespodzianka, która zmieniła jej życie.

David i Julie. Poznali się na randce w ciemno i wzięli ślub w 2012 roku.

niespodziewane-blizniaki-rodziny-grygla-1

Po rozpoczęciu leczenia bezpłodności, okazało się, że Julie spodziewa się trojaczków – z których dwoje to identyczne bliźniaki.

niespodziewane-blizniaki-rodziny-grygla-2

Abraham, Brady i Christian urodzili się w marcu 2014. Te małe cuda pokonały zespół przetoczenia krwi między płodami, który w swoich skutkach może być nawet śmiertelny.

niespodziewane-blizniaki-rodziny-grygla-3

David i Julie postanowili spróbować z jeszcze jednym dzieckiem. Jeżeli naturalny sposób nie zadziała, planowali spróbować sztucznego zapłodnienia. Razem przewidywali kolejny długi i emocjonalny proces.

niespodziewane-blizniaki-rodziny-grygla-4

Za pierwszym razem z trojaczkami Julie zachodziła w ciąże prawie przez 2 lata. Tym razem, zajście w ciążę z bliźniakami, zajęło tylko miesiąc – w 100% w naturalny sposób.

niespodziewane-blizniaki-rodziny-grygla-5

Emily i Eliza urodziły się w dniu 18 kwietnia 2015 roku.

niespodziewane-blizniaki-rodziny-grygla-6

Następnego miesiąca para miała już pięcioro dzieci, wszystkie w wieku poniżej 14 miesięcy. Przyznają, że to jak szalona przejażdżka roller coasterem, ale także największe błogosławieństwo.

niespodziewane-blizniaki-rodziny-grygla-7

Może Cię zainteresować

zamknij