×

Rodzina pozuje do wspólnego zdjęcia. Nagle za ich plecami pojawia się ktoś, kto doprowadza ich do łez

Pożegnanie z dzieckiem, które odchodzi z rodzinnego domu, aby służyć w wojsku, nie jest łatwym przeżyciem. Z drugiej zaś strony, nie ma chyba piękniejszego momentu od ponownego spotkania z nim.

Chwila, kiedy można je znowu przytulić, spokojnie porozmawiać i przekonać się na własne oczy, że nic mu nie dolega, jest po prostu bezcenna. To również bardzo ważny moment dla samych żołnierzy, którzy również tęsknią za swoimi krewnymi.

Dlatego nic dziwnego, że bardzo często decydują się zrobić niespodziankę swoim bliskim i nie informuje ich o swoim przyjeździe. Tak było właśnie w przypadku tej rodziny…

Jared Johns na co dzień stacjonuje w Niemczech. Kiedy przyszedł czas na jego urlop, postanowił spędzić go ze swoimi bliskimi. Z tej okazji zaplanował coś niesamowitego…

niespodzianka-syna-1

Bliscy Jareda spędzali wspólnie czas w parku krajobrazowym Falls Bridge w ich rodzinnym mieście w Greenville w Południowej Karolinie. Korzystając z pięknych widoków, rodzina postanowiła zrobić pamiątkowe zdjęcie. Oczywiste fotograf  znał plany Jareda. Robił wszystko, aby przykuć uwagę sowich modeli i dać kilka dodatkowych chwil żołnierzowi, aby mógł dotrzeć do swoich bliskich.

Nagle, fotograf zwraca uwagę, że chyba kogoś brakuje. Członkowie rodziny są zdezorientowani i widać, że nie domyślają się prawdy. Kilka sekund później za plecami matki pojawia się Jared i wszystko się zmienia.

niespodzianka-syna-2

Ta piękna rodzinna scena jest bardzo poruszająca. Nie brakuje łez, śmiechu i wielu uścisków. To cudowna chwila, którą do końca życia zapamiętają wszyscy członkowie rodziny Johns.

Jeśli ta scena poruszyła i Twoje serce, podziel się nią ze swoimi przyjaciółmi.

Może Cię zainteresować

zamknij