×

Tata Panny Młodej umiera przed ślubem. Pan Młody postanawia spełnić największe marzenie ukochanej

Shannon była wiele razy druhną, ale nigdy Panną Młodą. Wszystko zmieniło się jednak, kiedy poznała niezwykłego faceta – Don’a. Kobieta i mężczyzna zakochali się w sobie i po pewnym czasie postanowili się pobrać. Shannon wraz z dniem ślubu miała nie tylko stać się żoną, ale i mamą dwóch synów mężczyzny z poprzedniego związku.

Panna Młoda marzyła o chwili kiedy jej ukochany tata poprowadzi ją do ołtarza i zatańczy z nią podczas przyjęcia. Ten dzień miał być idealny pod każdym kątem, niestety nie wszystko można zaplanować. U taty Shannon zdiagnozowano raka. Mężczyzna zmarł miesiąc później.

Shannon była zdruzgotana. Don doskonale wiedział, jak ważny dla jego ukochanej był zmarły tata, dlatego też postanowił przygotować coś wyjątkowego. Mężczyzna zaskoczył miłość swojego życia układem choreograficznym, który przygotował ze swoimi synami. To jednak nie koniec. Podczas całego show, Pan Młody założył koszulkę ze zdjęciem zmarłego teścia oraz napisem „Zatańczysz ze mną?”. Ten piękny gest poruszył gości weselnych. Ja również nie mogłam powstrzymać łez.

To właśnie jest prawdziwa miłość, dlatego też nie zapomnij podzielić się tym nagraniem ze swoimi bliskimi. Tylko pamiętaj, uprzedź ich, aby zaopatrzyli się w kilka paczek chusteczek!

Może Cię zainteresować

zamknij