×

Przez miesiące ukrywali ciążę. Gdy przyjechali do rodziców z noworodkiem, wszyscy byli w szoku

Ben i jego żona postanowili, że zrobią swoim rodzinom ogromną niespodziankę. Byli bardzo kreatywni i trzeba przyznać, że naprawdę im się to udało!

Kiedy żona Bena zaszła w ciążę, oboje postanowili, że uczynią z tego faktu mały sekret. Nikomu ze swojej rodziny nie powiedzieli ani słowa. Czasami rodzice decydują się na nieujawnianie płci swojego dziecka, ale…

Oni poszli o krok dalej

Nie pisnęli ani słowa!

Nie było to dla nich bardzo trudne ponieważ mieszkali w zupełnie innymi miejscu, niż reszta rodziny. Kontaktowali się z bliskimi głównie przez Internet, a przyjeżdżali do nich jedynie w najważniejsze święta.

Okres ciąży, a nawet i poród udokumentowali jednak bardzo dokładnie, dzięki czemu rodzina nie czuła się aż tak pokrzywdzona. Zresztą, „niespodzianka” zrobiła takie wrażenie, że trudno było, aby ktokolwiek się zezłościł…

Ogromne szczęście

Kiedy dumni rodzice stanęli w drzwiach domu Bena, reakcje niektórych członków rodziny były po prostu bezcenne! Tata starał się uwiecznić wszystko za pomocą kamery, aby każdy mógł później zobaczyć, w jaki sposób zareagował.

Niestety, nagranie nie ma polskiej wersji językowej, ale… gesty i mimika twarzy są przecież uniwersalne! :)

Polecane

Może Cię zainteresować