×

Wraca do domu i słyszy, że otrzymał tajemniczą paczkę. Jej zawartość sprawia, że zaczyna krzyczeć

9-letni Connor Dobbyn właśnie wracał do domu w Południowej Karolinie, kiedy zobaczył na werandzie swoją mamę. Kobieta czekała na syna i na pierwszy rzut oka było widać, że jest niezadowolona. Chłopiec był przekonany, że będzie miał kłopoty.

Kiedy 9-latek zbliżył się do domu, jego mama wyraziła swoje niezadowolenie z faktu, że nie uprzedził jej o ogromnej paczce, która właśnie do niego przyszła. Jej nadawcą miał być starszy brat chłopca, Brad.

Bracia od zawsze byli sobie bardzo bliscy, dlatego kilkumiesięczna rozłąka, kiedy to Brad wyjechał na wojskowe szkolenie, nie była łatwa.

Dlaczego nie uprzedziłeś mnie, że Brad coś Ci wysłał? – zapytała Jessica. Paczka jest naprawdę ciężka i aż dwóch mężczyzn musiało ją przenieść – dodała.

Zdezorientowany chłopiec nie wiedział co ma powiedzieć, ponieważ Brad nie uprzedził go o swoich planach. 9-latek wszedł do domu i zaczął ostrożnie otwierać tajemniczą przesyłkę. Jej zawartość okazała się najcenniejszym prezentem w jego życiu. A wszystko dlatego, że w pudełku ukrył się Brad, który w porozumieniu z mamą, postanowił przygotował niezwykłą niespodziankę.

Reakcji chłopca nie sposób opisać słowami. To po prostu trzeba zobaczyć!

Connor Dobbyn just got a BIG surprise!Disclaimer: This video is exclusively managed by Caters News. To license or use in a commercial player please contact info@catersnews.com or call +44 121 616 1100 / +1 646 380 1615

Opublikowany przez Jessicę Poth Piątek, 24 lutego 2017

Jeśli to nagranie poruszyło Twoje serce, koniecznie podziel się nim ze swoimi bliskimi!

Może Cię zainteresować

zamknij