×

Niepokojąca przepowiednia Jackowskiego. Katastrofa może się wydarzyć już wkrótce

Niepokojąca przepowiednia Jackowskiego. Według jasnowidza, wielka katastrofa może się wydarzyć już w kwietniu, najpóźniej lipcu tego roku. Czego dotyczy przerażająca wizja proroka z Człuchowa?

Niepokojąca przepowiednia Jackowskiego

Krzysztof Jackowski ostatnio specjalizuje się w roztaczaniu czarnych wizji przyszłości. Wizjoner już od miesięcy przestrzega przed 2021 rokiem i podkreśla, że będzie jeszcze gorszy, niż poprzedni.

Ostatnio Jackowski mówił o zmianach w polskiej polityce, które wkrótce mogą nastąpić. Teraz poruszył jednak kwestie ekonomiczne i gospodarcze.

Ten rok będzie gorszy od 2020 roku, bo ten 2020 był takim szokiem dla nas i musieliśmy się do tego przyzwyczaić. Rok 2021 jest już rokiem, w którym jesteśmy już do tej sytuacji przyzwyczajeni, natomiast możemy już (…) przyjąć jakieś wstrząsy np. gospodarcze na świecie

– twierdzi jasnowidz z Człuchowa.

Poważne problemy, zdaniem wizjonera, mogą się zacząć już wkrótce.

Lipiec momentem kulminacyjnym

Zbliża się kwiecień i wszyscy zastanawiają się, jak będzie wyglądała nasza rzeczywistość w najbliższych tygodniach. Zdaniem ministra Niedzielskiego punkt kulminacyjny trzeciej fali pandemii przypadnie na przełom marca i kwietnia. Również wizjoner z Człuchowa uważa, że już w kwietniu może czekać nas najgorsze. Nie ma jednak na myśli koronawirusa, a przynajmniej nie bezpośrednio.

Ja mam wrażenie, że w tym roku będzie poważny krach. (…) Ekonomicznie zacznie się sypiać już od kwietnia w Europie. (…) lipiec może być kulminacyjnym momentem. Jeżeli nastąpi krach giełdowy to będzie duże szarpnięcie. (…) Kto wie, czy nie porównywalne do krachu w 2008 roku. Waluty będą sztucznie pompowane

– tłumaczy wizjoner.

Czy scenariusz najpopularniejszego polskiego jasnowidza okaże się prawdziwy? Jackowski przypomina, że wcześniej udało mu się przewidzieć bieg wydarzeń.

Muszę się powtórzyć, ale to są fakty, w 2007 roku, w grudniu przepowiedziałem, że w połowie września 2008 roku będzie wielki krach (…).

– podkreśla.

Jackowski uważa, że tegoroczny kryzys będzie tym, który „przełożono” w 2008 roku, np. poprzez dodrukowanie pieniędzy. Wizjoner z Człuchowa twierdzi, że ma silne przeczucie co do tego, że jego wizja na najbliższe miesiące się spełni.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu),

Polecane

Może Cię zainteresować