×

Ten człowiek nie ma nóg. Pomimo trudności, pracuje na wulkanizacji i udowadnia coś bardzo ważnego..

Gdyby wszyscy przestępcy i krętacze zobaczyli bohatera dzisiejszego wpisu, z pewnością byliby zawstydzeni i jednocześnie żałowaliby swojego zachowania. I słusznie!

Wiele osób, które są w pełni zdrowe i nie istnieją żadne przeciwwskazania, które uniemożliwiałyby im podjęcie pracy, woli oszukiwać i łamać prawo, niż uczciwie pracować.

Ten niepełnosprawny mężczyzna choć nie ma obu nóg i jego życie na pewno nie jest wolne od codziennych problemów i utrudnień, nie poddał się. Każdego dnia ciężko pracuje, aby utrzymać swoją rodzinę.

niepelnosprawny-pracownik-wulkanizacji-1

Anonimowy mężczyzna stał się inspiracją dla wielu Internautów na całym świecie. Jego historię na Facebooku opublikował Jansen Sangueza, który podczas przewożenia łóżek piankowych do Ilocos Norte na Filipinach, przebił koło. Na szczęście w pobliżu znajdowała się stacja wulkanizacji. To właśnie tam pracuje niepełnosprawny mężczyzna.

niepelnosprawny-pracownik-wulkanizacji-2

Sangueza i jego towarzysze byli zaskoczeni, kiedy zobaczyli na stacji niepełnosprawnego mężczyznę. To właśnie on miał rozwiązać ich problem. I jak się okazało, spisał się świetnie. Bardzo szybko i bez problemu uporał się z usterką.

niepelnosprawny-pracownik-wulkanizacji-3

Postawa niepełnosprawnego mężczyzny zrobiła furorę w sieci. Wiele osób uważa, że mężczyzna jest prawdziwym bohaterem, który się nie poddaje i udowadnia innym, że wszystko jest możliwe. Każdego dnia uczciwie pracuje i jak widać jest bardzo dobry w tym co robi.

niepelnosprawny-pracownik-wulkanizacji-4

Anonimowy mężczyzna pracuje, aby zapewnić jak najlepsze warunki swojej rodzinie, ma 2 dzieci i żonę. Jeśli jego postawa zrobiła na Tobie wrażenie, podziel się tą historią ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

zamknij