×

W sieci pojawiła się nieoficjalna informacja o przyczynie zgonu Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia. Kilka dni później w jeziorze Kisajno na Mazurach odnaleziono ciało producenta filmowego. Od tego momentu wiele osób zadaje sobie pytanie, co tak naprawdę wydarzyło się feralnej nocy. Tymczasem nieoficjalna przyczyna śmierci Piotra Woźniaka-Staraka krąży już po sieci.

Nieoficjalna przyczyna śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

W czwartek około godziny 5.00 płetwonurkowie odnaleźli ciało milionera. Chwilę później odbyła się niestandardowa procedura w związku z identyfikacją zwłok 39-latka, po czym przetransportowano ciało zmarłego do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku. Na miejscu miała zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która miała dać odpowiedź na pytanie dotyczące przyczyny śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się okazuje, bardzo prawdopodobne, że było nią utonięcie – tak twierdzi „Fakt”, któremu udało się dotrzeć do nieoficjalnych ustaleń.

Nieoficjalna przyczyna śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Instagram

Pytania, na które wciąż brakuje odpowiedzi

Biegli wciąż starają się ustalić, czy Piotr Woźniak-Starak był przytomny w momencie wpadnięcia do wody? Czy odniósł dodatkowe obrażenia? Jeśli tak, to czy miały one wpływ na śmierć producenta filmowego?

Wciąż jest tak wiele niewiadomych…

Nieoficjalnie znane jest już miejsce i data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka

Może Cię zainteresować

zamknij