×

Dramatyczny finał urlopu. 5-miesięczne niemowlę nagle zmarło na lotnisku

Ernie był długo wyczekiwanym synkiem. Gdy miał pięć miesięcy, Sam i Lee postanowili wyjechać na pierwsze wspólne wakacje do Hiszpanii. Tuż przed powrotem do domu wydarzyła się tragedia. Dziecko niespodziewanie zmarło.

Dziecko było ich marzeniem

Chłopiec przyszedł na świat w październiku 2018 roku. Sam i Lee Allen-Bryan starali się siedem lat o potomstwo, więc gdy w końcu udało się, byli bardzo szczęśliwi.

Jak mówił dziadek zmarłego chłopca, John Allen-Bryan:

Nie wiedzieliśmy, czemu Sam i Lee nie mogą mieć dzieci. Kiedy jednak dowiedzieliśmy się, że Sam jest w ciąży byliśmy zachwyceni

Dramatyczny finał

W marcu rodzice i dziadkowie Erniego wybrali się wspólnie na wakacje do Hiszpanii. Nic nie zapowiadało tragedii, która wydarzyła się w dzień powrotu do domu do Aldridge w Wielkiej Brytanii. Na lotnisku, gdy czekali na samolot, Ernie nagle przestał oddychać.

Mieliśmy fantastyczne wakacje, kiedy nagle nasza radość zamieniła się w niewyobrażalny koszmar – wyznał John

Nie udało się go uratować

Ratownicy medyczni udzielili chłopcu pomocy. Jednak pomimo podjętej reanimacji, 5-miesięczne niemowlę zmarło. Przyczyny śmierci dziecka nadal nie są znane.

Jak powiedział zrozpaczony wujek niemowlęcia, Nick Allen-Bryan:

Ernie był szczęśliwym chłopcem, zawsze się uśmiechał. Wszyscy jesteśmy dość bezsilni w tych okolicznościach, nie potrafimy wytłumaczyć tej śmierci

Sprowadzenie ciała

Urzędnicy pomogli w sprowadzeniu ciała malutkiego Erniego do Wielkiej Brytanii. Jego pogrzeb odbędzie się 25 marca.

Spoczywaj w pokoju aniołku ?

Może Cię zainteresować