×

Nielegalni imigranci otrzymali noże. Będą dźgać Polaków w niechronione miejsca

Nielegalni imigranci otrzymali noże. To nowa taktyka, która ma im umożliwić przekroczenie granicy Unii Europejskiej. Przybysze z Afganistanu, Iraku i Syrii są gotowi bezpośrednio zaatakować polskich pograniczników, aby tylko dostać się do naszego kraju.

Imigranci wiedzą, co robić

Wczoraj media obiegła informacja o tym, że imigranci z krajów muzułmańskich, szturmujący granicę polsko-białoruską nagle rozpłynęli się w powietrzu. Ludzie, którzy przez wiele dni usiłowali przedrzeć się do Polski zostali przetransportowani przez białoruskie służby do tzw. centrum logistycznego. Niektórzy wrócili już nawet samolotami do swoich krajów. Nie oznacza to jednak, że konflikt z przybyszami z Afganistanu, Syrii i Iraku dobiegł końca. Wielu specjalistów uważa, że to jedynie cisza przed burzą i wkrótce nastąpi kolejny atak ze strony agresywnych, młodych mężczyzn. Sytuacja na pograniczu polsko-białoruskim wciąż jest bardzo napięta i niepewna.

Serwis informacyjny Nexta upublicznił szokujące nagranie, na którym widać jak białoruska straż graniczna uczy migrantów, w jaki sposób powinni atakować polskich strażników granicznych i policjantów. W materiale możemy usłyszeć, że imigranci zamierzają dopuścić się bezpośredniego ataku na życie i zdrowie Polaków. Człowiek ubrany od stóp do głów na czarno tłumaczy:

Będziecie mieli noże, sprzęt, waszym zadaniem będzie dźgać w niechronione miejsca. W szyję, pachy, nogi, ręce.

Film nagrano telefonem komórkowym, jednak przekaz rozmówcy jest doskonale słyszalny. Mężczyzna zapewnia imigrantów, że nic im nie grozi, ponieważ Polacy nie odważą się strzelać do nich. 

Nie bójcie się. Nie będą do was strzelać, a jeżeli będą, to tylko w powietrze.

Nielegalni imigranci otrzymali noże

Nagranie kończy się słowami mężczyzny prowadzącego instruktaż. Człowiek poleca swoim współpracownikom, aby zabrali ze sobą imigrantów. Prawdopodobnie w celu przeprowadzenia praktycznych ćwiczeń z wykorzystaniem broni. Ludzie ubrani w kurtki wychodzą z pomieszczenia.

Dobra! Zabierajcie ich.

O tym, że to jeszcze nie koniec konfliktu na granicy polsko-białoruskiej, jest przekonany Stanisław Żaryn. W opublikowanych na Twitterze postach wyjaśnia, że imigranci wkrótce wrócą na granicę. Jedyne, co można zrobić w tej sytuacji, to wykorzystać obecny czas na przygotowania do jeszcze skuteczniejszego odparcia kolejnych ataków imigrantów.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij