×

Tata wrzucił zdjęcie ze swoją córeczką do Internetu. Jeden z komentarzy pod nim, uratował jej życie

Gdy zakochany w swojej córeczce tata robił to zdjęcie, nie spodziewał się, że uratuje ono jej życie. Chciał tylko pochwalić się światu swoim maleństwem. Nie myślał nawet, że wydarzy się coś takiego!

Tysiące ludzi oglądało fotografię i komentowało fotografię. Zachwycano się bobasem i w zabawny sposób komentowano minkę dziewczynki. Wśród obserwujących znalazł się także pediatra, który zwrócił uwagę na coś szczególnego…

nieleczona żółtaczka

Jego zdaniem tata powinien przyjrzeć się dokładniej oczom córeczki, ponieważ według lekarza białka mają niewłaściwy odcień. Są zbyt żółte.

Nie chcę oczywiście Pana niepokoić (być może jestem w błędzie), ale proszę skonsultować się z lekarzem. U tak małych dzieci czasem występuje żółty odcień białka, aczkolwiek ja nalegałbym na wykonanie badań.

Ojciec oczywiście wziął do siebie komentarz nieznajomego mężczyzny i od razu udał się z córką do lekarza. Okazało się, że spostrzegawczy obserwator miał rację i dziewczynka miała żółtaczkę!

Mimo, że żółtaczka występuje bardzo często u noworodków i małych dzieci i nie zagraża życiu, to nieleczona potencjalnie może doprowadzić do śmierci!

Polecane

Może Cię zainteresować