×

6 niebezpiecznych pozycji seksualnych, które mogą wyrządzić więcej szkody niż przyjemności

Seks większości z nas kojarzy się tylko i wyłącznie z czymś bardzo przyjemnym, ale jak się okazuje, ma również swoje wady. Na szczególną uwagę w tym przypadku zasługują niebezpieczne pozycje, które mogą wyrządzić zdecydowanie więcej złego niż dobrego. Jest ich znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać. Uważaj, bo konsekwencje mogą być bardzo przykre.

Oto pozycje seksualne, które wymagają zachowania szczególnej ostrożności.

#1 Na pieska

therichest.com

Pozycja: Kobieta staje na czworaka, partner klęka za nią i inicjuje stosunek od tyłu.

Niebezpieczeństwo: Jeśli partner penetruje swoją wybrankę pod niewłaściwym kątem, może sprawić kobiecie ból i odebrać całą przyjemność z aktu seksualnego. Należy również uważać, aby członek mężczyzny nie trafił przypadkowo w miejsce, w które nie powinien…

#2 Seks oralny

Pozycja: Ta aktywność seksualna polega na stymulacji narządów płciowych przez inną osobę za pomocą jamy ustnej – warg, języka, zębów lub gardła.

Niebezpieczeństwo: W przypadku występujących infekcji jamy ustnej, owrzodzenia itp, istnieje prawdopodobieństwo przeniesienia wirusa bądź bakterii na narządy płciowe. Konsekwencje z pewnością nie należą do przyjemnych.

#3 Pozycja misjonarska

via GIPHY

Pozycja: Kobieta w tym przypadku leży na plecach, podczas gdy mężczyzna jest na górze i to on przyjmuje inicjatywę.

Niebezpieczeństwo: Jeśli kobieta ma krótki kanał pochwowy, może cierpieć z powodu otarć spowodowanych głębokimi ruchami mężczyzny. Jakby tego było mało, członek ocierający się o cewkę moczową może spowodować infekcję dróg moczowych.

#4 Drążek pogo

Pozycja: Cały ciężar kobiety spoczywa na stojącym mężczyźnie. Partnerka owija nogi wokół jego bioder, podczas gdy on rytmicznie porusza się w górę i w dół na ugiętych nogach.

Niebezpieczeństwo: Niewiele trzeba, aby mężczyzna stracił równowagę, co w konsekwencji może doprowadzić do upadku.

#5 Odwrócona kowbojka

therichest.com

Pozycja: W tym przypadku to mężczyzna leży na plecach, natomiast odwrócona plecami do partnera kobieta jest na górze.

Niebezpieczeństwo: W tej pozycji łatwo jest o uszkodzenie członka.

#6 Na krześle

Pozycja: Mężczyzna siedzi na krześle, a kobieta na mężczyźnie.

Niebezpieczeństwo: Przy tej pozycji istnieją spore szanse na to, że kobieta straci równowagę i spadnie. Lepiej być wyjątkowo ostrożnym.

Może Cię zainteresować