×

Chciała zaimponować obserwatorom w sieci. Nie żyje

Nie żyje znana tiktokerka z Turcji. 23-latka weszła na dach wysokiego budynku, aby nagrać film o zachodzie słońca. Niestety, w pewnej chwili zawaliły się pod nią plastikowe panele, na które stanęła. Kübra Doğan runęła wprost na ulicę z 9. piętra. Zginęła na miejscu.

Nie żyje znana tiktokerka

23-letnia Kübra Doğan była znaną turecką tiktokerką. Młoda kobieta wybrała się ostatnio na wakacje do rodzinnego Stambułu. Niestety, odwiedziny u rodziny zakończyły się tragicznie. Wystarczyła zaledwie chwila nieuwagi. Początkująca gwiazda mediów społecznościowych przy okazji wycieczki do rodzinnego miasta, postanowiła pokazać swoim obserwatorom Stambuł oraz miejsca, w których dorastała.

Wraz ze swoją 16-letnią kuzynka wyszły na dach jednego z bloków, aby pochwalić się pięknym zachodem słońca, który właśnie miał miejsce. Zrobiły to, mimo że rodzina prosiła, aby zrezygnowały z tego pomysłu. Szukały miejsca, które najdokładniej odda to, co widzą i one. Udało się.

Dziewczyna spadła w dół…

Kuzynka Kübry uchwyciła piękne widoki. Około 19:30 kuzynki przesłały zdjęcia z dachu i rozpoczęły nagrywanie. Pozowały na tle pięknego zachodu słońca. Widać było, że bawię się naprawdę dobrze. Niestety do czasu. Już chwilę później 23-latka usiadła na krawędzi dachu, a późnej stanęła na plastikowe panele. Okazało się, że materiał, z którego zostały wykonane, był naprawdę złej jakości. Załamały się, a Kübra runęła w dół z wysokości 9. piętra. Na filmie słychać było trzask i łamanie się paneli.

Helen skierowała kadr w dół budynku, ale odległość, z której spadła 23-latka była tak duża, że młodej kobiety nie było widać. 16-latka natychmiast pobiegła do rodziny, aby opowiedzieć im o wszystkim. Wezwano pogotowie. Niestety medycy przybyli tylko po to, aby stwierdzić zgon.

Nie żyje znana tiktokerka, a jej rodzina będzie zakładać sprawę wykonawcy budynku

Teraz rodzina Kübry ma zamiar założyć sprawę wykonawcy budynku. Bliscy uważają, że to jego wina, bo dach był wykonany z materiału, który nie powinien zostać dopuszczony do użytku. Wujek 23-latki podkreśla, że firma musi ponieść konsekwencje.

Nie odpuścimy tego. Jest tu duża wina wykonawcy budynku i dachu. Gdy tylko dziewczyna postawiła stopę, pękł, a Kubra spadła na ziemię z dziewiątego piętra – powiedziała rodzina Kubry Dogan o tragedii i swoich zamiarach

To nie pierwszy wypadek związany z próbą zaimponowania fanom w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu pisaliśmy o innej młodej kobiecie, która zginęła w podobnych okolicznościach.

Fotografie: youtube.com

Może Cię zainteresować

zamknij