×

Nie żyje Przemysław Gąsiorowicz. Aktor zginął w drodze na pogrzeb kolegi po fachu

Nie żyje Przemysław Gąsiorowicz. Aktor zginął w wypadku samochodowym 8 stycznia na obwodnicy Lubartowa. Był w drodze na pogrzeb swojego kolegi po fachu Witolda Kopcia. Miał 43 lata.

Nie żyje Przemysław Gąsiorowicz

Do tych tragicznych wydarzeń doszło w sobotę 8 stycznia na obwodnicy Lubartowa około godziny 14:00. W wypadku uczestniczyły dwa samochody, które zderzyły się czołowo. Jednym z nich jechał Przemysław Gąsiorowicz. To znany aktor lubelskiego Teatru im. Juliusza Osterwy. Artysta grał również w wielu filmach i serialach („Klan”, „Samo życie”, „Pierwsza miłość”, „Plebania”, „M jak miłość”, „Pitbull”, „Na sygnale”). W zdarzeniu ranne zostały też dwie inne osoby. Łącznie uczestnikami tragicznego wypadku było sześć osób, w tym dzieci.

W wyniku zderzenia Gąsiorowicz odniósł bardzo poważne obrażenia, a jego stan był krytyczny. Odszedł chwilę po tym, jak przewieziono go do szpitala. Według portalu dziennikwschodni.pl, samochodem jechał też inny aktor, Jan Wojciech Krzyszczak. Póki co, nie wiadomo w jakim jest stanie.

Nie żyje Przemysław Gąsiorowicz
Autor: Fundacja Prawda Dobro Piękno
Witold Kopeć. Nekrolog

Nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu

Nieoficjalnie poinformowano, że Przemysław Gąsiorowicz zmarł, jadąc na pogrzeb Witolda Kopcia. To inny aktor lubelskiego teatru, który odszedł kilka dni wcześniej. W rozmowie z Super Expressem kom. Łukasz Błaziak, dyżurny lubartowskiej policji, poinformował, że świadek mówi o tym, iż mężczyzna z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i chwilę później doszło do wypadku.

Świadek, który był na miejscu, który de facto minął samochód o włos, mówił, że nic przed nim nie jechało, nie włączył kierunkowskazu, zaczął zjeżdżać na drugi pas ruchu. Kierowca najprawdopodobniej zasłabł albo coś mu się stało, że stracił przytomność.

O śmierci aktora poinformował na swoim fanpage’u Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Placówka pożegnała go we wzruszającym wpisie.

Z głębokim żalem zawiadamiamy o tragicznej śmierci naszego Przyjaciela, Aktora Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie, Przemysława Gąsiorowicza.

Łączymy się w bólu z Rodziną i Bliskimi Przemka.

Człowiek nigdy nie jest gotowy na taki scenariusz… Potrzeba ciszy na scenie i w ludzkich sercach…

Dyrektor oraz Pracownicy Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie

Przemysław Gąsiorowicz odszedł w wieku 43 lat

Źródła: lublin.se.pl, www.telemagazyn.pl, www.facebook.com
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować