×

Nie żyje popularna youtuberka. W jednym z komentarzy ujawniono przyczynę zgonu

Nie żyje popularna youtuberka. Mąż 35-latki poinformował w mediach społecznościowych o śmierci swojej ukochanej. Obserwatorzy są załamani i nie wyobrażają sobie życia bez swojej idolki. W komentarzach pojawiły się doniesienia dotyczące okoliczności jej zgonu.

Gwiazda mediów społecznościowych

Na przestrzeni ostatnich lat w mediach społecznościowych wyrosła ogromna ilość tzw. influencerów, którzy mają ogromny wpływ na życie ludzi. Stają się nie tylko źródłem rozrywki, ale nierzadko stanowią dla obserwatorów wirtualnych „przyjaciół”, których ci regularnie śledzą. Dla ponad 172 tysięcy ludzi kimś takim była Mel Thompson. Jej youtubowy kanał poświęcony tematyce „beauty” cieszył się wielkim zainteresowaniem ze strony widzów. Youtuberka dzieliła się ze swoimi fanami poradami związanymi z pielęgnacją ciała oraz makijażem. Nagrania i zdjęcia zamieszczała zarówno na kanale YouTube, jak i na Instagramie.

Wielbiciele Mel Thompson dowiedzieli się o jej śmierci z postu zamieszczonego na Instagramie przez jej męża. Zrozpaczony mężczyzna oświadczył, że jego żona od dłuższego czasu zmagała się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Nie podał jednak szczegółowych przyczyn zgonu.

Fani youtuberki szybko jednak poznali prawdę, ponieważ w komentarzach zamieszczonym pod zdjęciem pojawiła się informacja o tym, że 35-latka cierpiała na Zespół Ehlersa-Danlosa. Kobieta miała problemy m.in. z nadmierną ruchliwością stawów, zapaleniem stawów, chronicznymi bólami mięśni, kruchością dużych naczyń krwionośnych, jak również pęknięciami i uszkodzeniami narządów wewnętrznych. Mąż kobiety napisał:

Mel niestety wczoraj zmarła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mel (@mel.thomp)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mel (@mel.thomp)

Nie żyje popularna youtuberka

Mąż Mel Thompson nie może pogodzić się z odejściem swojej ukochanej. Przyznał, że wybierając zdjęcia do pożegnalnego postu było mu bardzo trudno podjąć ostateczną decyzję.

Ciężko wybrać tylko 10 zdjęć. Straciliśmy piękną osobę. Chciałem pokazać, ile uśmiechów przyniosła.

Mężczyzna wyjawił, że w ostatnim czasie otrzymywał ogromną ilość wiadomości od osób, które dopytywały się o zdrowie Mel. Wiele osób nie miało świadomości, że kobieta już nie żyje.

Wspaniała jest świadomość, że była tak kochana. I kochała was również. Ja wciąż będę ją kochał i zawsze już będę za nią tęsknił. Była opoką naszej rodziny.

W sierpniu 2020 roku influencerka wspominała, że ma problemy zdrowotne, ale nie podawała wówczas szczegółów choroby.

Mam wiele problemów zdrowotnych. Jednym z głównych są napady. W dniu urodzin miałam aż dwa i byłam w szpitalu. Poprzedniej nocy miałam kolejny, ale wszystko jest w porządku. Po prostu nie mogę dalej się przemęczać i muszę odpocząć.

Ostatni film na YouTube Mel Thompson zamieściła w miniony piątek. Dwa dni później zmarła. Była aktywna w Internecie od 2015 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mel (@mel.thomp)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mel (@mel.thomp)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij