×

Nie żyje młody gwiazdor kina. Zwłoki 30-letniego aktora znaleziono w szafie

Nie żyje młody gwiazdor kina. 30-letni gwiazdor japońskiego kina został znaleziony martwy w swoim domu. Za kilka dni miała się odbyć premiera jego singla.

Kim był Haruma Miura?

Haruma Mirua (30 l.) karierę rozpoczął w wieku 7 lat. Wystąpił wtedy w serialu „Agri”. Później można go było zobaczyć w takich produkcjach jak: „Zaklęci” (1999), „Musashi” (2003), „Children” (2006), i „Atak tytanów” (2015). W 2019 r. zagrał główną rolę w serialu „Dying Eye”.

Za role w filmach „Koizora” (2007) i „Kamikaze” (2013) otrzymał nominacje od Japońskiej Akademii Filmowej.

Jako nastolatek wraz z kolegami założył zespół Brash Brats. W późniejszym czasie zdecydował się na karierę solową. W sierpniu miał ukazać się jego nowy singel „Night Diver”.

Nie żyje młody gwiazdor kina

Informację o śmierci artysty podała agencja prasowa Kyodo News. Aktor został znaleziony w swoim domu w Tokio. Śledczy i policja uważają, że Miura popełnił samobójstwo, ale nie potwierdzono jeszcze oficjalnej przyczyny jego śmierci.

Agencja Amuse Inc., reprezentująca aktora, wydała oświadczenie w tej sprawie:

Przepraszamy fanów i osoby zainteresowane za zmartwienie i niedogodności. Nadal potwierdzamy szczegóły i będziemy o nich informować.

Jak nieoficjalnie podają media, aktor zostawił list pożegnalny. Zwłoki 30-latka w szafie miał znaleźć jego menadżer, którego zaniepokoiła nieobecność gwiazdora na zaplanowanej sesji zdjęciowej. Haruma Miura umarł przez powieszenie.

Ostatnio informowaliśmy o śmierci wnuka Elvisa Presleya. Benjamin Keough miał zaledwie 27 lat i prawdopodobnie również popełnił samobójstwo.

Źródła: kultura.onet.pl, muzyka.interia.pl, asia.nikkei.com
Fotografie: Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować