×

Tragedia w rodzinie Rutkowskiego. Nie żyje najważniejsza kobieta w jego życiu

Tragedia w rodzinie najpopularniejszego detektywa w naszym kraju. Nie żyje mama Krzysztofa Rutkowskiego. Pani Urszula Rutkowska zmarła w wieku 83 lat. Tę smutną wiadomość przekazał do informacji publicznej portal Patriot24.pl, publikując na cześć 83-latki pożegnalny artykuł.

Nie żyje mama Krzysztofa Rutkowskiego

Do mediów dotarła właśnie smutna wiadomość. Zmarła ukochana mama Krzysztofa Rutkowskiego. Pani Urszula była wieloletnią kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Niepokalanowie-Teresinie. Właśnie w tym miejscu zostanie pochowana.

Kobieta przez 60 lata była w związku małżeńskim z Jerzym. Otrzymała za to nawet list z gratulacjami oraz medal od prezydenta Andrzeja Dudy. Niestety nie zdążyła go nigdy odczytać…

Nie żyje mama Krzysztofa Rutkowskiego

Już od dwóch tygodni przebywała w szpitalu

Mama detektywa Rutkowskiego już od kilkunastu dni przebywała w Szpitalu Wojewódzkim w Płocku. Wszyscy bardzo się o nią martwili i gorąco modlili się o jej zdrowie. Jej życie próbowali ratować najlepsi lekarze, którzy użyli do tego celu najnowocześniejszej światowej aparatury. Niestety, Urszula Rutkowska odeszła 22 września o godzinie 18:30. Dzień wcześniej udało jej się przyjść jeszcze Sakrament Ostatniego Namaszczenia. Przez cały czas czuwali przy niej syn i synowa.

Dziś Krzysztof Rutkowski postanowił uczcić pamięć swojej ukochanej mamy w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie kobiety wraz z poruszającym wpisem.

Była z Nami przez całe życie, zawsze pogodna i dbająca o wszystkich dookoła, życzliwa.
Z ogromnym żalem po stracie Uli, ale widocznie potrzebowali Jej gdzie indziej ?

Pani Urszula Rutkowska zmarła w wieku 83 lat

Słowa wsparcia od fanów

Pod postem oczywiście pojawiło się wiele słów wsparcie i kondolencji dla zrozpaczonego syna. My również się do nich przyłączamy.

Głębokie wyrazy współczucia ?

Wyrazy współczucia . Takich ciepłych osób najbardziej brak.

Moje najszczersze wyrazy współczucia ???[*]

Podobna do Pana. Wyrazy współczucia