×

Nie żyje syn Leszka Millera. O jego śmierci poinformowała wnuczka byłego premiera

Nie żyje syn byłego premiera Polski, Leszek Miller Jr. Według doniesień mężczyzna zmarł w poniedziałek rano. O jego śmierci poinformowała 23-letnia córka zmarłego, Monika Miller.

Poruszające oświadczenie 23-latki

„Teraz możesz w końcu spocząć w spokoju, tatusiu” – napisała na swoim profilu na Instagramie. W związku z rodzinną tragedią 23-latka przeprosiła obserwatorów, że nie jest w stanie prowadzić swojego profilu. Na znak żałoby celebrytka ukryła również wszystkie zdjęcia na Facebooku. Zamiast nich znajdziemy tam czarne tła.

Przepraszam was wszystkich… Nie jestem w stanie teraz prowadzić swojego instagrama. Obiecuję że wrócę kiedy sobie z tym wszystkim poradzę… You can finally rest in peace now Dad… – napisała Monika Miller, a swój wpis opatrzyła zdjęciem czarnego tła

Oświadczenie byłego premiera

Leszek Miller na chwilę obecną nie wystosował jeszcze oświadczenia, w którym miałby poruszyć śmierć syna.

Kim był Leszek Miller Junior?

Leszek Miller Junior nie należał do SLD. Był jednak bliski środowisku lewicy, głównie od strony biznesowej. Wiadomo, że jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i że współpracował z rajdowcem i biznesmenem Sobiesławem Zasadą. Prowadził wiele inwestycji i interesów oraz pracował w spółkach skarbu państwa, jak KGHM.

Wiele wskazuje na to, że mężczyzna popełnił samobójstwo

Ciało syna byłego premiera, Leszka Millera, zostało skierowane na sekcję zwłok. Śledztwo w tej sprawie wciąż jest na początkowym etapie. Nieoficjalnie mówi się jednak, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Z uwagi na powyższe, kierując się dobrem prowadzonego postępowania, Prokuratura nie informuje o szczegółach poczynionych na tym etapie ustaleń oraz szczegółach dotyczących czynności oględzin zwłok i miejsca ich ujawnienia. Nie przekazujemy również informacji dotyczących życia prywatnego zmarłego – podkreślił prokurator Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie

Może Cię zainteresować

zamknij