×

Zdążył przywitać i przytulić swoją córeczkę. Dwa dni później już nie żył

Nie żyje znany, brytyjski trener, Jamie Hunter. Mężczyzna zmarł zaledwie dwa dni po narodzinach swojego pierwszego dziecka. Miał tylko 38 lat.

Nie żyje Jamie Hunter

Chociaż już w październiku zeszłego roku Jamie Hunter skarżył się na silne bóle, to dopiero przed dwoma miesiącami zdiagnozowano u niego śmiertelnie niebezpieczną chorobę. W marcu u mężczyzny nasiliły się uciążliwe objawy. Lekarze stwierdzili, że Hunter cierpi na nowotwór nerek. Okazało się, że choroba jest już w zaawansowanym stadium, a trener ma liczne przerzuty do innych organów, m.in. wątroby. Stan Jamiego z każdym dniem ulegał pogorszeniu. Jego dziewczyna spodziewała się dziecka i wszystko wskazywało na to, że z powodu choroby mężczyzna nie zdąży zobaczyć swojego potomka. Poród planowany był dopiero na koniec maja. Partnerka trenera, Beccy Flint nie mogła pogodzić się z myślą, że mężczyzna nie zobaczy swojego dziecka, dlatego podjęła decyzję o wcześniejszym wywołaniu porodu. Dziewczynka przyszła na świat w poniedziałek, 11 maja. Hunter zdążył poznać i przytulić swoje pierwsze i zarazem jedyne dziecko. Chwila została uwieczniona na poruszającym zdjęciu. Dwa dni po narodzinach dziewczynki Harper May, Hunter zmarł.

Kariera trenera

Jamie Hunter pracował jako trener piłki nożnej i nauczyciel WF-u z Sutton Coldfiel. Przyjaciele Jamiego do końca wierzyli w jego powrót do zdrowia. Na jego leczenie zebrali ponad 65 000 funtów (ok. 335 000 zł). Pieniądze zostaną przekazane hospicjum, w którym Hunter przebywał w czasie choroby. Wiadomość o odejściu Huntera wstrząsnęła jego uczniami oraz ich rodzicami. W sieci pojawiły się poruszające pożegnania trenera. Jedna z mam napisała:

Był wspaniałym nauczycielem i wspaniałym, uczciwym człowiekiem.

Były uczeń Jamiego Huntera wspomina go jako niezwykłego nauczyciela:

Pan Hunter był świetnym nauczycielem, pomógł mi przejść przez szkołę, gdy inni nauczyciele odwrócili się do mnie plecami.

Inni rodzice zapamiętali go jako pomocnego człowieka:

Jamie Hunter był niesamowitym nauczycielem dla moich trzech chłopców i zawsze wspominają go z szacunkiem i przyjaźnią.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Twitter.com, Pixabay.com

Polecane

Może Cię zainteresować