×

Nie żyje Eddie Hassell! 30-letniego aktora brutalnie zamordowano

Nie żyje Eddie Hassell. Popularny, amerykański aktor został zastrzelony z bliskiej odległości. Do zdarzenia doszło w Halloween. Na razie nie udało się w pełni ustalić jaki był powód tego morderstwa. Miał 30 lat.

Nie żyje Eddie Hassell

W nocy z 31 października na 1 listopada młody, amerykański aktor poniósł śmierć w wyniku brutalnej napaści. Morderstwo miało miejsce około godziny 1:00 w nocy. Gwiazdor przebywał w pobliżu budynku bloku mieszkalnego jego dziewczyny, w miejscowości Grand Praire w Teksasie.

W chwili zdarzenia kobieta znajdowała się w mieszkaniu. Nie zdołała dostrzec sprawcy w ciemnościach. Sąsiedzi dziewczyny Hassella usłyszeli huk wystrzału i od razu zadzwonili na policję. Gdy na miejsce przyjechało pogotowie, okazało się, że 30-letni mężczyzna został postrzelony w brzuch.

Przewieziono go do szpitala, ale niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Obecnie toczy się policyjne śledztwo, które pomoże wyjaśnić, kto jest sprawcą zdarzenia. Śledczy mają przypuszczenia, że motyw zabójstwa mógł dotyczyć próby kradzieży samochodu aktora. Trwają poszukiwania mordercy.

Przerwana kariera Eddiego Hassella

Eddie Hassell przyszedł na świat 16 lipca 1990 w miejscowości Corsicanie w Teksasie. Już w wieku 13 lat rozpoczął karierę aktorską. Na początku występował w rozpoznawalnych telewizyjnych i filmowych hitach.

Widzowie mieli okazję podziwiać go w serialach, takich jak „Na powierzchni”, „Longmire”, czy „Studio 60”. Gościnnie pojawiał się też w produkcjach „Kości”, „Pokojówki z Beverly Hills”, czy „Gliniarze z Southland”.

Rolą, która przyniosła mu największą sławę była ta z filmu „Wszystko w porządku” (org. „The Kids Are All Right”) Lisy Chodolenko, zdobywcy dwóch Złotych Globów i nominowanego do 4 Oscarów. W produkcji wystąpił u boku gwiazd wielkiego formatu: Julianne Moore, Annette Bening i Josha Hutchersona. Aktor miał na swoim koncie również mniejsze role w filmach: „Jobs”, „Rodzinny weekend”, czy „2012”.

Policji udało się już odzyskać skradziony samochód Hassella. Śledczy zaapelowali o pomoc do obywateli. Za wskazanie informacji, które pomogą w ujęciu sprawców obiecano bardzo wysoką nagrodę pieniężną równą 2 500 dolarów.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij