×

Nie żyje gwiazdor serialu „Doktor House”. Aktor miał zaledwie 38 lat

Świat obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Bert Belasco, gwiazdor takich seriali jak „Doktor House” czy „Justified”. Aktor przed śmiercią przygotowywał się do nowej roli.

Kim był Bert Belasco?

Bert Belasco ukończył studia teatralne na Southern Illinois University. Następnie pracował w teatrze improwizacyjnym Second City w Chicago. Na dobre swoją karierę telewizyjną rozpoczął w 2007 roku. Wówczas wystąpił w takich serialach jak „Doktor House”, czy „Justified”.

W filmie „Zostańmy razem” wystąpił u boku Nadine Ellis, wcielając się w postać Charlesa Whitmore’a. Największą rozpoznawalność przyniósł mu jednak angaż w serialu „Pitch” (pol. „Zagrywka”).

Oprócz tego Belasco wystąpił w programach „Key&Peele”, „The Soul Man”, „NCIS: New Orleans”, „Superstore” oraz „The Mick”. Łącznie aktor miał na koncie 21 ról.

Nie żyje Bert Belasco

O śmierci aktora poinformował jego ojciec w rozmowie z serwisem TMZ. Ciało 38-letniego Berta Belasco zostało znalezione w niedzielę (8 listopada) w jego pokoju hotelowym w Virginii. Aktor odbywał tam dwutygodniową kwarantannę, podczas której przygotowywał się do swojej roli w kolejnym filmie.

Tata Belasco ma podejrzenia, że gwiazdor telewizyjny zmarł z powodu pękniętego tętniaka. Ta informacja nie została jednak potwierdzona. Rodzina czeka obecnie na wyniki autopsji.

Za pomocą mediów społecznościowych wielu aktorów złożyło hołd zmarłemu przyjacielowi. Wśród nich znalazła się m.in. Yvette Nicole Brown, która udostępniła zdjęcie z Bertem Belasco. Jak czytamy we wpisie:

To ja i mój drogi przyjaciel Bert Belasco, który właśnie zmarł w wieku 38 lat. Proszę, poinformuj tych, których kochasz, że kochasz ich dzisiaj, właśnie teraz. Każda chwila może być twoją ostatnią.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Yvette Nicole Brown 💖💚 (@yvettenicolebrown)

Ostatnio informowaliśmy o śmierci Yuko Takeuchi. Aktorka zagrała m.in. w horrorze „The Ring” i serialu „Miss Sherlock”.

Źródła: eu.usatoday.com, variety.com, www.antyradio.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij