×

Nie żyje Barbara Kaczmarek. Została bestialsko skatowana przez 34-letniego syna

Nie żyje Barbara Kaczmarek, wójt gminy Zgierz, która w ubiegły weekend została ciężko pobita. Kobieta pełniła funkcję wójta od sześciu lat. Informacja o jej śmierci została potwierdzona przez Prokuraturę Okręgową w Łodzi.

Nie żyje Barbara Kaczmarek

Syn Barbary Kaczmarek zadzwonił na pogotowie w nocy z piątku na sobotę, zawiadamiając, że jego matka jest nieprzytomna, a on próbuje ją reanimować. Kiedy na miejsce przyjechały służby, okazało się, że w domu znajduje się wiele śladów krwi. Obrażenia głowy i mózgu były na tyle poważne, że około godziny 3.00 kobieta trafiła do szpitala w Zgierzu.

Jej stan był krytyczny i pomimo opieki lekarskiej, 58-letnia kobieta zmarła. W poniedziałek późnym wieczorem rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania poinformował o śmierci Barbary Kaczmarek.

Wójt gminy Zgierz pobita przez syna

Funkcjonariusze szybko doszli do wniosku, że wójt gminy Zgierz została pobita przez jej 34-letniego syna!

Mężczyzna został zatrzymany. Był trzeźwy. Z kolei, jego młodszy brat w chwili zdarzenia przebywał poza domem. Gdy dowiedział się o tym, co zaszło, wrócił do domu w momencie, gdy pogotowie zabierało matkę do szpitala.

34-latek już w niedzielę usłyszał zarzuty spowodowania u matki ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci urazów realnie zagrażających życiu. Grozi mu za to nawet 15 lat więzienia. Biegły z zakresu medycyny sądowej orzekł, że sama pokrzywdzona nie byłaby w stanie spowodować u siebie obrażeń i musiały być one rezultatem pobicia.

Miasto w żałobie

Barbara Kaczmarek była pierwszą w historii kobietą, która została wybrana w gminie na stanowisko wójta. Sprawowała tę funkcję od 2014 roku.

Na oficjalnym profilu facebookowym Miasta Zgierz napisano:

Pani Wójt Barbara Kaczmarek. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci…

34-letni syn zmarłej wójt złożył wyczerpujące wyjaśnienia, których treść jest tajna. Wiadomo jedynie, że nie przyznał się do winy

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook, Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować