×

Nie żyje kolejny uczestnik programu „Gogglebox”. Zmarł w wieku 61 lat

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andy Michael, gwiazdor brytyjskiego „Goggleboxa”. To kolejna śmierć uczestnika brytyjskiej edycji znanego na całym świecie show w ostatnim czasie.

Nie żyje Andy Michael

O śmierci gwiazdora brytyjskiego „Goggleboxa” poinformowała telewizja Channel 4, która emituje reality show od 2013 roku. W oficjalnym oświadczeniu napisano, iż Andy Michael zmarł w wieku 61 lat.

Emerytowany hotelarz Andy, który wniósł wiele dowcipu i wglądu do 'Gogglebox', był jednym z oryginalnych członków obsady serialu, pojawiając się w pierwszym odcinku w 2013 r. Ukochany ojciec Katy, Aleksa, Pascala i Louisa oraz ukochany mąż Carolyne.

Uczestnik programu odszedł w zeszły weekend w otoczeniu bliskich. Nie podano dokładnej przyczyny jego śmierci.

Andy był bardzo kochanym i szanowanym członkiem rodziny 'Gogglebox' i będzie go niestety bardzo brakowało. Nasza miłość i myśli są z Carolyne i całą rodziną.

– przekazała stacja Channel 4.

Kim był uczestnik programu?

Andy Michael pochodził z Brighton. Był synem imigrantów, którzy przybyli do Wielkiej Brytanii w 1951 roku. Wraz z rodziną pojawił się w pierwszym odcinku „Goggleboxa” w 2013 roku. Emerytowany hotelarz w 2014 roku zniknął z programu, aby wziąć udział w wyborach powszechnych. Nie udało mu się zdobyć wystarczającej liczby głosów, dlatego po głosowaniu powrócił z żoną i dziećmi na komentatorską kanapę.

To kolejna śmierć uczestnika brytyjskiego „Goggleboxa” w tym tygodniu. 24 sierpnia telewizja Channel 4 poinformowała o odejściu Mary Cook. 92-latka biorąca udział w reality show zmarła w otoczeniu najbliższych osób. Z kolei pod koniec czerwca producenci programu przekazali smutne wieści o śmierci Pete’a McGarry’ego, który zmarł po krótkiej chorobie.

Reality show „Gogglebox” nie jest fenomenem tylko w Polsce. Premiera oryginalnej wersji programu miała miejsce w 2013 roku w Wielkiej Brytanii na kanale Channel 4. Dopiero rok później powstał jego polski odpowiednik, który dziś możemy oglądać na antenie TTV.

Źródła: www.fakt.pl, www.bbc.com
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij