×

Nie żyje aktor „Zmierzchu”! W domu znaleziono również zwłoki jego partnerki

Nie żyje aktor „Zmierzchu”. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła fanami popularnej serii o wampirach. Trudno pogodzić się z odejściem zaledwie 30-letniego człowieka. Amerykański media donoszą, że w mieszkaniu znaleziono również zwłoki jego partnerki.

Nie żyje aktor „Zmierzchu”

Gregory Tyree Boyce zasłynął przede wszystkim z roli Tylera Crowleya w filmie „Zmierzch” (ang. Twilight). W ostatnim czasie mężczyzna zamieszkał w Las Vegas, aby móc pomagać swojej matce. Aktor często podróżował stamtąd do Los Angeles, gdzie pracował oraz widywał się ze swoją córką. Jego śmierć była całkowicie niespodziewana. Zgodnie z doniesieniami amrykańskich mediów, jego zwłoki znaleziono w mieszkaniu przy Casey Drive w Las Vegas 13 maja. W pomieszczeniu znajdowało się również ciało jego 27-letniej partnerki, Natalie Adepoju. Informacja o ich śmierci została ujawniona dopiero teraz.

Jeden z informatorów związanych ze zmarłymi miał powiedzieć:

Kuzyn Grega obudził się i zauważył, że jego samochód wciąż stoi przy domu. Zaniepokoił się, ponieważ Greg miał być w Los Angeles. Poszedł do nich, żeby sprawdzić, co się dzieje i ich znalazł.

Póki co, nie wiadomo co było przyczyną śmierci pary, jednak mówi się, że morderstwo jest mało prawdopodobne. Jeden ze znajomych zmarłego aktora powiedział:

Greg był zdecydowanie osobą, która kochała życie, była bardzo pozytywnie nastawiona.

Rola w „Zmierzchu”

Crowley odegrał niewielką, ale kluczową rolę w Zmierzchu. Film o wampirach z 2008 roku stał się bardzo lukratywną serią i sprawił, że odtwórcy głównych ról – Kristen Stewart i Roberta Pattinsona zostali gwiazdami wielkiego formatu.

Boyce wcielił się w filmie w rolę Tylera, atletycznego seniora w Forks High, który swoją furgonetką prawie uderza w Bellę (Stewart) na szkolnym parkingu. Tuż przed tym, jak jego pojazd miał zmiażdżyć dziewczynę, Edward (Pattison) za pomocą ręki zatrzymuje furgonetkę, pozostawiając znacznych rozmiarów wgniecenie w drzwiach pojazdu.

Oprócz roli w Zmierzchu, jedynym aktorskim występem Boyce’a była rola w krótkometrażowym filmie Apocalypse z 2018 roku.

Fotografie: Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować