×

Nie żyje 27-letni piłkarz. Zmarł nagle po rozegranym meczu ligowym

LKS Rawys Raciąż przekazał druzgocące wieści. Nie żyje 27-letni piłkarz tego klubu — Tomasz Linda. „Z dzisiejszego spotkania ligowego w Wąbrzeźnie do domu nie wrócił i już nigdy nie wróci” – czytamy w mediach społecznościowych. Koledzy sportowca nie mogą się z tym pogodzić.

Nie żyje 27-letni piłkarz

Tomasz Linda rozpoczął sportową karierę, gdy był nastolatkiem. Od 2015 roku należał do Ludowego Klubu Sportowego Rawys Raciąż. W minioną sobotę przyszło mu rozegrać swój ostatni mecz…

LKS Rawys Raciąż rywalizował w Wąbrzeźnie z miejscową Unią. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Gdy zawodnicy LKS wracali do oddalonego o 115 km Raciąża, doszło do potwornej tragedii.

W trakcie jazdy samochodem Tomasz Linda źle się poczuł. Zasłabł i stracił przytomność. Chociaż trener i koledzy z drużyny natychmiast przystąpili do reanimacji, życia Tomka nie udało się uratować.

Zmarł mając zaledwie 27 lat.

„Walczyliśmy o Ciebie”

Piłkarza w poruszających słowach pożegnali koledzy z drużyny. W poście zamieszczonym przez klub Tomka na Facebooku, czytamy:

Z dzisiejszego spotkania ligowego w Wąbrzeźnie do domu nie wrócił i już nigdy nie wróci nasz zawodnik Tomasz Linda. Walczyliśmy o Ciebie tak jak potrafiliśmy.

Wraz z Tomkiem odeszła spora część Naszej rodziny piłkarskiej. Zostaną tylko wspomnienia. Nigdy się z tym nie pogodzimy. Żegnaj PRZYJACIELU.

Pogrążonej w bólu rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

I my składamy szczere wyrazy współczucia bliskim zmarłego piłkarza.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij