×

Nie żyje 26-letnia instagramerka. Jej ciało odnaleziono przy drodze

Nie żyje 26-letnia instagramerka, której profil obserwowało ponad 35 tys. użytkowników. Jej ciało znaleziono przy drodze. W jaki sposób zginęła Alexis Sharkey?

Nie żyje 26-letnia instagramerka

Alexis Robinault znana jako Alexis Sharkey wybrała się na spotkanie ze znajomymi, ale na nie dotarła.

26-latka to instagramerka i znana amerykańska influencerka. Przyjaciółka kobiety uważa, że była „królową mediów społecznościowych”. Informację o śmierci młodej kobiety przekazały amerykańskie media.

Alexis Sharkey miała odwiedzić znajomych. Zaginęła w drodze. Jej bliskich mocno zaniepokoił fakt, że nie mogą się z nią skontaktować, ponieważ Alexis była mocno przywiązana do swojego telefonu. Zaginięcie kobiety zgłosił jej mąż.

Wkrótce ciało 26-latki odnaleziono przy drodze w Houston.

Będziemy za tobą tęsknić, kochanie

– napisała w mediach społecznościowych zrozpaczona matka Alexis, która potwierdziła już tożsamość zmarłej córki i rozwiała wątpliwości.

Kobieta po raz ostatni widziała córkę na kilka dni przed zaginięciem. Natomiast ostatni post Alexis dodała 22 listopada.

Jak zginęła 26-latka?

Na zwłokach kobiety nie odnaleziono widocznych ran czy śladów zbrodni. Trwa policyjne śledztwo, które ma ustalić przyczyny śmierci influencerki. Jednak rodzina Alexis jest przekonana, że kobieta została zamordowana.

26-latka od pewnego czasu miała się zachowywać w nietypowy sposób. Tak, jakby bała się, że coś jej grozi.

Ta dziewczyna bała się o swoje życie

– twierdzi jeden z informatorów, cytowany przez amerykańskie media.

Alexis starała się wspiąć do pierwszej ligi internetowych influenecerek. Czy miała jakichś wrogów? A może psychofanów?

Przypomnijmy: niedawno pisaliśmy o śmierci 20-letniej Areline Martinez z Meksyku. Kobieta nagrywała fałszywe porwanie, żeby powiększyć grono obserwujących na TikToku. Zaangażowała znajomych, którzy za mocno wczuli się w swoje role.

Wkrótce po tym policjanci znaleźli ciało 20-letniej Areline z raną postrzałową głowy. Jeden z mężczyzn, który brał udział w kręceniu sceny na TikToka, prawdopodobnie przez przypadek postrzelił kobietę.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować