×

Rodzice nagrali jak niania znęca się nad ich 5-miesięcznym synkiem. Mimo to nie została ukarana

Te przerażające sceny rozegrały się w południowej Afryce. Stanowią kolejny powód do tego, aby dokładnie sprawdzać osoby, pod opieką których zostawiamy nasze dzieci.

Pewna mama zauważyła, że jej 5-miesięczny synek zaczyna bardzo się denerwować, kiedy w jego pobliżu pojawia się niania. Swoimi podejrzeniami podzieliła się z mężem, a ten postanowił zainstalować w domu kamerę. To, co później zobaczył na nagraniu, wprawiło go w osłupienie. Zwłaszcza, że ta opiekunka zachowywała się tak, jakby dobro malucha naprawdę było dla niej ważne.

Na filmie widać, jak kobieta ignoruje płacz dziecka, bo woli bawić się telefonem. Jest to jednak najmniej przerażająca część nagrania. Po chwili możemy zauważyć, że na siłę próbuje karmić swojego podopiecznego. Ostatecznie maluszek zaczyna z tego powodu wymiotować. Gdy tak się dzieje, okrutna niania bije go i rzuca nim. Najstraszniejszy jest fakt, że kobieta robi to wszystko z kamienną twarzą, bez żadnych emocji. Tak, jakby nie było to dla niej nic nowego

Rodzice zgłosili wszystko na policję. Kobieta wpierała wszystkim, że to kłamstwa i pomówienia, a kiedy zobaczyła nagranie, twierdziła, że nie przypomina sobie, aby krzywdziła to dziecko. Nie została skazana.

Jak to możliwe?!

Polecane

Może Cię zainteresować