×

Neo-Nówka zakpiła z wesela i prezentu wiceministra. Internauci tarzają się ze śmiechu

Neo-Nówka po swoim spektakularnym wystąpieniu na Festiwalu Kabaretu w Koszalinie nie przestaje zaskakiwać. Komentarze członków grupy dotyczące obecnych wydarzeń w Polsce robią furorę w sieci. Po ich mocnym wpisie o Sarze James, przyszła kolej na Norberta Kaczmarczyka. Neo-Nówka zakpiła bowiem z wesela wiceministra i jego ślubnego prezentu. Internauci są zachwyceni! Wielu nie może powstrzymać się od śmiechu. „Długo nie trzeba było czekać” – piszą rozbawieni.

Kabareciarze z Neo-Nówki pokazali na co ich stać

Już od miesiąca mówi się o głośnym, politycznym skeczu kabaretu Neo-Nówka („Wigilia 2022”), który Roman Żurek, Radosław Bielecki i Michał Gawliński zaprezentowali podczas 27. Festiwalu Kabaretu w Koszalinie. Kabareciarze przedstawili rozmowę przy wigilijnym stole trzypokoleniowej rodziny, w której żyje m.in. wielbiciel „rządu Jarosława” (ojciec) oraz zwolennik opozycji (syn).

Na scenie pokazano, jak polityka dzieli polskie rodziny. Wyśmiewano rząd, TVP i wyborców PiS-u. Nie zabrakło nawiązań do 2 miliardów złotych przekazanych dla TVP i 70 milionów wydanych na wybory kopertowe, które ostatecznie się nie odbyły. Poza tym Neo-Nówka zakpiła z Glapińskiego, prezesa NBP. Twórcy kabaretu sparodiowali jedną z jego wypowiedzi podczas konferencji prasowej, na której plątał się mówiąc o prognozowaniu poziomu inflacji.

Publiczność była zachwycona występem Neo-Nówki. Śmiali się i bili brawo.

Ale kabareciarze nie bawią swoich fanów tylko na scenie. Komentują obecne wydarzenia w mediach społecznościowych, a ich wypowiedzi robią prawdziwą furorę! Niedawno głośno było o ich mocnym wpisie na Twitterze dotyczącym Sary James. Teraz internauci śmieją się z postu na Facebooku, w którym Neo-Nówka odniosła się do hucznego wesela wiceministra rolnictwa i jednego z jego prezentów.

Neo-Nówka zakpiła z wesela wiceministra

O hucznym weselu, jakie wyprawił Norbert Kaczmarczyk, mówi niemal cała Polska. Nie dość, że na przyjęciu bawiło się ponad pół tysiąca gości (w tym wielu znanych polityków) i przygrywał im zespół Bayer Full, to jeszcze wiceminister rolnictwa dostał w prezencie weselnym od brata ciągnik wart 1,5 mln zł!

Na reakcję Neo-Nówki nie trzeba było długo czekać. Kabareciarze odnieśli się do wesela wiceministra i jego prezentu w swoim specyficznym stylu. Na Facebooku opublikowali zdjęcie, na którym widać Michała Gawlińskiego przebranego za kultową postać kabaretu, tj. Luśkę Paciaciakową na starym, poniszczonym, zielonym traktorze.

Wesele się udało, panna młoda zadowolona z prezentu. Taki sobie wymarzyła 👩‍❤️‍👨🚜

– czytamy w opisie.

Nawiązanie do wesela wiceministra Kaczmarczyka szczerze rozbawiło fanów Neo-Nówki. W komentarzach pod uroczą fotografią czytamy:

Długo nie trzeba było czekać 😂😂😂 „Luśka chopie” 😂😂

Jesteście najlepsi 💓

Wiedziałam, że nie przej(e)dziecie obok tematu obojętnie 😁

Luśka tobie ten traktor się po prostu należy, tak samo jak tytuł Miss PGR-u 👍

Uwielbiam, od dzisiaj zamiast wiadomości będę śledzić Was….. codziennie 😉

Mialam zły dzień, ale już japa mi się cieszy dzięki nim 😍😍😆😆

Jesteście niezawodni i zawsze na czasie. Brawo.

Źródła: www.fakt.pl, kultura.onet.pl
Fotografie: YouTube.com (miniatura wpisu), Twitter, Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x