in

W szczerym wywiadzie Doda przyznaje, że zmieniła podejście do wiary. Takiej jej nie znamy

Doda od zawsze wzbudzała kontrowersje. Do dziś pamiętamy jej mocną wypowiedź na temat Biblii i apostołów, a związek z demonicznym Nergalem sprawiał, że ludzie bardzo mocno utożsamiali ją z takim podejściem do religii.

Oczywiście należy pamiętać, że gdy to wszystko się działo, Doda była młodą kobietą i można powiedzieć, że dorastała na naszych oczach. Okres buntu szeroko opisywały w tym czasie portale i gazety. Dziś wydaje się, że 34-latka zupełnie inaczej podchodzi do życia.

Buziaki z Hiszpanii💋💋💋jutro koncert !

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Złagodniała?

Wiele osób uważa, że taki wpływ na nią ma jej obecny mąż, Emil Stępień, i to za jego namową stała się bardziej uduchowiona. Nie tylko wzięła bowiem ślub cywilny, ale i kościelny, a na jej przyjęciu weselnym w Hiszpanii gośćmi byli także zaprzyjaźnieni księża. Na swoim koncie na Instagramie raczy nas także fotografiami, które jasno sugerują, że Doda zmieniła podejście do życia.

Nie wstydzi się aktualnej wersji siebie

W jednym z ostatnich wywiadów dla plejada.pl powiedziała:

Pochodzę z bardzo wierzącej rodziny. Moi rodzice ani niczego nie wmuszali we mnie, gdy miałam takie odstępstwo, ani nie byli na mnie źli. No każdy w swoim życiu ma jakieś przejścia. Ja też je miałam. Ale od jakiegoś czasu wróciłam do swoich starych przyzwyczajeń. Dobrze się czuję. I to nie chodzi o kazania księży ani o instytucję kościoła, ja po prostu lubię raz w tygodniu odsapnąć od tego showbiznesu i mojego życia i w spokoju i ciszy wzmocnić swój kręgosłup moralny i przypomnieć sobie, co jest w życiu najważniejsze

Na wszystko jest czas w życiu

Fani są zachwyceni jej przemianą i uważają, że ich idolka po prostu potrzebowała odpowiedniego mężczyzny, dzięki któremu złagodnieje i zacznie doceniać wartości inne od tych materialnych. Dziś promienieje, pomaga potrzebującym i gołym okiem widać, że z tą zmianą jej do twarzy. Oczywiście złośliwi twierdzą, że to kolejna poza, ale tacy ludzie znajdą się zawsze. Najważniejsze, aby Doda czuła się ze sobą dobrze na swojej nowej drodze życia.

Jak było ?🙈😬

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Źródło: youtube.com | Fotografie: instagram.com