×

Nauczycielka zapomniała wyłączyć kamerkę.Wszyscy mogli zobaczyć jak uprawia seks

Nauczycielka zapomniała wyłączyć kamerkę po konferencji, poświęconej wyzwaniom zdalnego nauczania. Prawdziwe wyzwanie dopiero na nią czekało… kobieta nie miała pojęcia, że wszyscy mogą zobaczyć jej figle z partnerem.

Nauczycielka zapomniała wyłączyć kamerkę

Zdalne nauczanie rzeczywiście stanowi ogromne wyzwanie. Ale okazuje się, że i konferencja poświęcona zdalnemu nauczaniu, może mieć bardzo zaskakujący przebieg. Przekonała się o tym jedna z nauczycielek z Jamajki, która przez Internet uczestniczyła w 57. konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli. Przez nieuwagę nauczycielki spotkanie online nagle zmieniło się w transmisję 18+.

Marvene Graham najwyraźniej była znudzona przemówieniem na temat wyzwań zdalnej edukacji i postanowiła oddać się ciekawszym zajęciom. W pewnym momencie kobieta zaczęła uprawiać seks ze swoim partnerem. Zapomniała jednak, że uczestniczy konferencji mogą to zobaczyć…

„Co do diabła?”

Na nagraniu, które trafiło do mediów społecznościowych, słychać krzyk zdezorientowanej uczestniczki spotkania.

Co do diabła? Niech ktoś to powstrzyma

– wykrzykuje zszokowana kobieta, która mimowolnie stała się świadkiem intymnego zbliżenia swojej koleżanki po fachu.

Żenujący wyskok zakończyła prowadząca konferencję.

Marvene Graham nie jest pierwszą „ofiarą” spotkań na Zoomie. Kilka miesięcy temu jeden z nauczycieli w szkole katolickiej w Kolumbii zapomniał wyłączyć kamerkę po zdalnej lekcji fizyki. W efekcie uczniowie mogli zobaczyć, jak nauczyciel podnosi bluzkę żony i zaczyna całować jej piersi. Lekcja fizyki przerodziła się w lekcję edukacji seksualnej w mocno praktycznej formie. Uczniowie oczywiście wszystko nagrali, po czym udostępnili w sieci. Pedagog musiał się później tłumaczyć dyrekcji.

Podobna wpadka przydarzyła się politykowi z Argentyny. Juan Emilio Ameri znudzony obradami parlamentu online w pewnym momencie postanowił się zająć biustem kochanki. Polityk był przekonany, że ma awarię Internetu i pozostali członkowie parlamentu go nie widzą. Jednak widzieli. Zresztą tak samo jak tysiące internautów, a także… żona Juana, z którą miał być w trakcie rozwodu.

Parlamentarzysta tłumaczył się… chęcią obejrzenia implantów kochanki.

W moim domu mam bardzo słabe połączenie internetowe. Sygnał co chwila się zrywa. I właśnie, kiedy znowu przerwało, moja partnerka wyszła spod prysznica. Nie widziałem jej od trzech dni, bo miała operację. Więc zapytałem, jak się czuje i czy mogę spojrzeć na implanty

– wyjaśniał.

Cóż, jak to mówią… czasem mowa jest srebrem, a milczenie złotem.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij