×

Afera w podstawówce! Nauczycielka wiła się przed uczniami, a później „dotykała ich i całowała”

Nauczycielka wykonywała taniec erotyczny dla… dzieci ze szkoły podstawowej! Była w niej zatrudniona w ramach zastępstwa. Okazuje się jednak, że to nie wszystko. Relacje uczniów i ich rodziców są szokujące!

Nauczycielka wykonywała taniec erotyczny

Zaskakujące doniesienia docierają ze szkoły podstawowej Baltimore County Public Schools w hrabstwie Baltimore (amerykański stan Maryland).

Jedna z nauczycielek, którą zatrudniono w tej placówce w ramach zastępstwa, jest oskarżona o wykonywanie tańca erotycznego dla uczniów. Incydent zgłoszono na policję jeszcze tego samego dnia, gdy nauczycielka miała dopuścić się szokującego zachowania.

Kobietę natychmiast zwolniono z pracy, ale szybko okazało się, że dopuszczała się ona również innych bulwersujących czynów.

„Skrzyżowała nogi i pocałowała go”

Szokujące informacje zaczęły docierać od rodziców, którym dzieci opowiedziały o tym, co działo się podczas zajęć „z tą panią”.

Według Laury Glover, matki 10-letniej uczennicy, nauczycielka nie tylko sama zachowywała się nieodpowiednio, ale też zmuszała do tego swoich uczniów. Relacja kobiety przeraziła nie tylko innych rodziców, których dzieci uczyły się w Baltimore County Public Schools.

Złapała moją córkę pod pachy, ustawiła pozostałe dzieci w rzędzie i kazała im wskazać palcem na piersi, sutki. Całowała je też po twarzach!

Natomiast matka jednego z chłopców – Sandra Zook, opowiada, że nauczycielka:

Trzymała ręce syna nad jego głową. Usiadła na krześle, przyciągnęła do siebie, skrzyżowała nogi i pocałowała go dwukrotnie w policzek!

Jennifer Peach, rzeczniczka policji hrabstwa Baltimore, potwierdza, że śledczy badają sprawę. Natomiast nauczycielka dotąd nie usłyszała zarzutów karnych.

Nie wiadomo, jak nauczycielka tłumaczyła przed dyrekcją swoje zachowanie wobec uczniów

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay.com

Polecane

Może Cię zainteresować