×

Nauczycielka historii spała z 5 uczniami! Miłosne uniesienia nagrywała i wrzucała do sieci

Uczyła w prywatnej szkole, która ma przekazywać chrześcijańskie wartości. Przy tym uwodziła nieletnich uczniów, a stosunki z nimi nagrywała na wideo! Robiła to przed i po ślubie…

30-letnia atrakcyjna nauczycielka – Fiona Viotti, romansowała z chłopcami, którzy nie skończyli jeszcze 18 lat. Jednocześnie planowała założenie rodziny i własne dzieci. Prowadziła zajęcia uczące gry w „water polo” – piłkę wodną. Elitarna szkoła w Kapsztadzie prędko jej nie zapomni.

Nauczycielka uprawiała sex z 5 uczniami
YouTube

Nauczycielka na PornHub

Fiona chyba nie wstydziła się swoich płomiennych romansów, ponieważ miłosne uniesienia z uczniami rejestrowała. Przekazywali je sobie uczniowie, którzy znaleźli się w kręgu zainteresowania kobiety. Nagie zdjęcia i filmiki, również takie, na których nauczycielka się masturbowała, wysyłali sobie przez WhatsAppa.

Nauczycielka uprawiała sex z 5 uczniami
Facebook

Co więcej, nagrania krążyły też w social mediach. Niektóre znalazły się nawet na stronie PornHub…

Do nagrań dotarli śledczy, którzy badają sprawę Fiony Viotti.

Dziadek nie byłby dumny…

Wszyscy kochankowie nauczycielki to uczniowie Bishops Diocesan College – prywatnej szkoły założonej w 1849 roku przez biskupa Roberta Gray’a. Jego celem było założenie placówki, która naucza wartości chrześcijańskich i wychowuje potomków kolonistów w Kapsztadzie. Nauka w tej elitarnej szkole w RPA kosztuje 15 tysięcy funtów rocznie!

W dodatku uwikłana w romanse nauczycielka, to wnuczka wieloletniego dyrektora szkoły. Dziadek Viotti, Anthony Mallett przewodził Bishops Diocesan College przez 18 lat! Po tym, jak skandal wyszedł na jaw, odmawia udzielania wywiadów.

Również ojciec Fiony, Dave Mallett jest nauczycielem historii w tej samej szkole.

Ujawnił sekret tuż po jej odejściu

Romanse Fiony Viotti z uczniami rozpoczęły się w 2013 roki i trwały przez 6 lat. Póki co, światło dzienne ujrzały informacje o współżyciu nauczycielki z 5 uczniami.

Nauczycielka uprawiała sex z 5 uczniami
Facebook

Poczynania 30-letniej nauczycielki wyszły na jaw przez jej… zachłanność. Kiedy jeden z nastolatków chciał zakończyć romans, kobieta nie pozwalała mu się od siebie uwolnić. Najpierw namawiała chłopca, aby odwiedzał ją w jej pokoju w kampusie. Gdy nastolatek miał już dość toksycznej relacji, opowiedział o wszystkim rodzicom.

W październiku tego roku kobieta odeszła z pracy. Tuż po tym, 18-latek zdecydował się ujawnić sekret. Być może kobieta odeszła sama, bo przypuszczała, że chłopak opowie o ich relacji…

Rodzice poinformowali dyrekcję, a władze szkoły niezwłocznie poinformowały śledczych.

Rozwód w trybie ekspresowym?

Romanse Fiony Viotti szokują podwójnie, ponieważ kobiecie nie przeszkadzał fakt, że miała partnera, z którym w międzyczasie zdążyła wziąć ślub!

Nauczycielka uprawiała sex z 5 uczniami
YouTube

Wybrankiem atrakcyjnej nauczycielki został Pavo Viotti. Para wzięła ślub we wrześniu… 2018 roku! Pobrali się w Plettenberg Bay. Wydawali się idealnie dopasowani. Teraz są w separacji. Mąż nie chce komentować doniesień na temat Fiony.

Przykre skutki romansów

Na razie przeciwko nauczycielce nie wniesiono żadnych zarzutów karnych. Żaden z uczniów nie był poniżej południowoafrykańskiego „wieku zgody”, czyli 16 lat. Póki co nie ma dowodów, że kobieta złamała prawo.

Nauczycielka naruszyła za to Kodeks Postępowania Zawodowego Nauczycieli Szkoły w Kapsztadzie oraz Kodeks Etyki Zawodowej, ale ponieważ sama się zwolniła z pracy, szkoła nie wyciągnie konsekwencji. Dyrekcja pouczyła jedynie rodziców chłopców na temat ich praw.

Kobieta prawdopodobnie nie będzie mogła wykonywać zawodu.

Nauczycielka uprawiała sex z 5 uczniami
YouTube

Viotti znajduje się pod opieką psychiatryczną i przyjmuje leki po tym, jak dowiedziała się, że jej nagrania trafiły na stronę pornograficzną

Fotografie: Barstoolsports.com (miniatura wpisu), Facebook.com, YouTube.com

Może Cię zainteresować