×

Nauczycielka aresztowana za seks z uczniem. Nagranie wyciekło do sieci

Skandal w liceum! Miała uczyć języka angielskiego, a wdała się w romans z nieletnim chłopcem. Nauczycielka aresztowana za seks z uczniem. Do sieci wyciekło wideo, które miało powstać w trakcie stosunku.

Nauczycielka aresztowana za seks z uczniem

20-letnia Ayanna Davis pracowała w liceum Lakeland High School na Florydzie jako zastępczyni nauczyciela angielskiego. Koniec współpracy nastąpił 10 grudnia. To wtedy detektywi z biura szeryfa hrabstwa Polk aresztowali Davis. Zrobili to po tym, jak otrzymali anonimowe doniesienie, że mogło dojść do stosunku z nieletnim.

Razem z donosem detektywi dostali nagranie, które trafiło również na Snapchata. Rzekomo uwieczniono na nim Ayannę i jej ucznia w niedwuznacznej sytuacji. Chłopak miał wówczas niespełna 17 lat.

Podczas przesłuchania Ayanna przyznała się do winy. Jak wyznała, do współżycia z nastoletnim uczniem doszło cztery razy – dwa razy w domu nauczycielki i kolejne dwa w domu chłopca.

Oskarżona o napaść seksualną

Ayanna usłyszała zarzut napaści seksualnej. Jak przekazał szeryf Grady Judd w oświadczeniu:

To wyraźne naruszenie przepisów dotyczących napaści seksualnej.

Do zarzutów odniósł się nadinspektor Frederick Heid z okręgu szkół publicznych hrabstwa Polk.

Zarzuty przeciwko tej osobie są haniebne i całkowicie naruszają zaufanie, jakie nauczyciele budują ze swoimi uczniami. Miała wpływ na ofiarę i wykorzystała to dla własnej pokręconej przyjemności. W naszych szkołach nie ma miejsca na tego typu zachowanie

– stwierdził stanowczo.

Jak podaje „Daily Mail”, Davis nie będzie już mogła pracować w szkołach. Obecnie kobieta przebywa w areszcie w hrabstwie Polk. Jej proces rozpocznie się 10 stycznia.

Przypadek Ayanne nie jest odosobniony. Do podobnej sytuacji na Florydzie doszło zaledwie parę miesięcy temu. 31-letnia Brittiny Lopez-Murray, nauczycielka prowadząca zajęcia z teatru, została aresztowana pod zarzutem wielokrotnego współżycia z 14-letnim uczniem.

Zaczęło się od flirtowania przez SMS-y. Potem z inicjatywy nauczycielki znajomość przeszła na wyższy poziom. 31-latka odbierała ucznia z zajęć koszykówki, następnie uprawiali seks w jej samochodzie. Sprawa wyszła na jaw, bo siostra 14-latka zaczęła coś podejrzewać i odkryła erotyczne wiadomości w jego telefonie.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować