×

Ten nauczyciel zrobił coś wyjątkowego dla swojego ucznia! Teraz mówi o nim cały świat

Dino Shuffield był szczęśliwym, zdrowym i radosnym chłopcem, uczęszczającym do Lake Whitney Elementary School. Niestety, jego codzienność zmieniła się diametralnie, kiedy uczeń 3 klasy zaczął tracić włosy. Po przeprowadzonych badaniach i konsultacjach, u chłopca zdiagnozowano łysienie plackowate.

Z biegiem czasu Dino straciłby wszystkie włosy. W tym trudnym okresie, swojemu uczniowi postanowił pomóc jeden z nauczycieli – Ehren Steiner.

Pewnego dnia mężczyzna usiadł z dzieckiem i zaczął z nim rozmawiać na temat ogolenia głowy. Pedagog zastanawiał się czy jego uczeń w ogóle rozważał taką możliwość.

nauczyciel-wspiera-swojego-ucznia (1)

Mężczyzna zaproponował nawet chłopcu, że jeśli ten ogoli głowę w piątek po południu, on również to zrobi. Chłopiec się zgodził i dotrzymał swojej części umowy. Jednak kiedy przyszedł do szkoły w poniedziałek rano, przeżył szok…

„Szczęka mi opadła. On rzeczywiście to zrobił!” – relacjonuje Dino.

Nauczyciel nie obawiał się zaprezentować ogolonej głowy przed całą klasą wiedząc, że w ten sposób pomaga swojemu uczniowi.

nauczyciel-wspiera-swojego-ucznia (2)

„Samotne życie nie jest przyjemne, dlatego myślę, że jeśli jest ktoś, z kim możesz iść przez życie, zrób to – Twoje życie będzie o wiele lepsze” – powiedział Steiner.

Swoim zachowaniem, Ehren Steiner chce pokazać swoim uczniom, że warto pomagać i wspierać osoby w potrzebie. Dino jest mu za wszystko bardzo wdzięczny i oczywiście widzi w swoim pedagogu prawdziwego bohatera!

„On jest najlepszym nauczycielem w historii”  – uważa chłopiec.

nauczyciel-wspiera-swojego-ucznia (3)

Jeśli uważasz, że nauczyciel postąpił słusznie, koniecznie udostępnij ten artykuł dalej.

Może Cię zainteresować

zamknij