×

Urodziła się z nietypowym znamieniem. Jej mama uważa, że przypomina jednego z superbohaterów

Natalie Jackson przyszła na świat z bardzo nietypowym znamieniem. Gdy tylko rodzice zobaczyli ją po raz pierwszy, od razu wiedzieli, że ich córeczka będzie wyjątkowa i stwierdzili, że jest małą superbohaterką. Dlaczego? O tym już za chwilkę.

Od początku będą uczyć jej samoakceptacji

Twarz Natalie pokrywa znamię, które przypomina maskę superbohatera – taką w stylu Batmana lub Robina. Mimo że lekarze proponowali rodzicom dziewczynki zabiegi, które mogłyby je zmniejszyć lub usunąć, oni nie zgodzili się na to. Oczywiście boją się nienawistnych i okrutnych komentarzy, jednak twierdzą, że zrobią wszystko, aby ich córka była dumna ze swojej wyjątkowości.

Pewność siebie przede wszystkim!

Mama Natalie, Lacey, w rozmowie z dziennikarzami powiedziała:

Wiemy, że znamię może przysporzyć jej pewnych trudności, jednak to sprawi również, że będzie silniejsza bez względu na to, co spotka ją w życiu. Zawsze będziemy uczyć jej, że to jest część tego, kim jest i tego, kim być powinna. Będziemy powtarzać jej, że ludzie zawsze będą uważać ją za wyjątkową i niesamowitą – zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz i że może osiągnąć wszystko, co tylko będzie chciała

„Bałam się”

Lacey wspomina poród i mówi, że początkowo bardo się przestraszyła, gdy zobaczyła Natalie.

Tuż po cesarce pielęgniarka podniosła naszą dziewczynę i zobaczyłam coś wielkiego i ciemnego po lewej stronie jej twarzyczki. Była taka piękna, ale to coś wyglądało, jak olbrzymi siniak. Martwiłam się, że zrobiłam jej coś złego w czasie ciąży. Na szczęście lekarze szybko uświadomili mi, że to tylko znamię

Reakcja starszego rodzeństwa

Kiedy bracia Natalie zobaczyli ją po raz pierwszy, od razu zwrócili uwagę na jej znamię. Mama bez wahania powiedziała im, że to „maska superbohatera” i dzięki niej ich siostra będzie mogła osiągnąć wszystko.

Zwiększone ryzyko raka

Niestety, obecność znamienia Natalie wiąże się również ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia u niej raka skóry. Wiadomo również, że będzie ono rosło razem z dziewczynką.

Polecane

Może Cię zainteresować