Fani Big Brothera odnaleźli pikantne wideo jednej z uczestniczek. Tylko dla dorosłych

W niedzielę rozpoczęła się najnowsza edycja Big Brothera. Poznaliśmy wszystkich uczestników programu. Jednak pewne szczegóły z życia jednej z mieszkanek domu Wielkiego Brata dopiero wychodzą na światło dzienne.

Uczestniczka z Bytomia

21-letnia Natalia Wróbel marzy o zostaniu celebrytką. Mówi o tym wprost, chociaż zdaje sobie sprawę z tego, jak może to brzmieć. Właśnie dlatego zdecydowała się na udział w reality show. Nie interesuje ją sama wygrana w Big Brotherze. Głównie zależy jej na sławie.

Jak powiedziała przed kamerami:

Uważam, że życie celebryty polega na reklamowaniu różnych ubrań i chodzeniu od jednej imprezy na drugą imprezę. Wiem, że to strasznie puste, ale ja naprawdę chcę być celebrytką

Nie uznaje żadnych zasad

Natalia jest bardzo pewna siebie. Twierdzi, że od 9 lat nikogo nie słucha, bo woli uczyć się na własnych błędach. Uległa jest tylko w relacjach z mężczyznami. Wtedy czuje się jak prawdziwa kobieta.

Mieszkała w różnych zakątkach Europy

Gdy tylko osiągnęła pełnoletność wyjechała do Włoch. Później przeprowadziła się do Szwajcarii. Tam poznała swojego obecnego chłopaka. Zastanawiacie się, co robiła na Półwyspie Apenińskim?

Pikantny szczegół

Okazało się, że mieszkając we Włoszech, zajmowała się… tańcem na rurze. Reklamowała w ten sposób klub dla panów. Nie są to tylko przypuszczenia. Dowodem może być nagranie, które jest umieszczone na portalu YouTube. Internauci nie mają wątpliwości, że tancerka z filmiku to właśnie Natalia Wróbel. Zdradza ją charakterystyczny tatuaż na plecach.

Czy pewność siebie i cięty język Natalii pozwolą jej zostać celebrytką?

Źródło: fakt.pl | Fotografie: Instagram.com