×

Natalia Siwiec zna kobietę, która oskarża Bieniuka o gwałt? Te zdjęcia mogą o tym świadczyć

W całej dramatycznej historii o rzekomym gwałcie Jarosława Bieniuka na 28-letniej modelce, wiele osób broni jego dobrego imienia. Oświadczenie wydano, a z niego dowiadujemy się, że były piłkarz nie czuje się winny. W słowach pełnych sympatii opisują go także koledzy i koleżanki. Wśród nich jest także miss Euro, dla której cała ta sytuacja to „chory absurd”. Jej zdanie może być dodatkowo cenne, ponieważ internauci zwrócili uwagę na to, że Natalia Siwiec zna kobietę, która oskarża Bieniuka o gwałt.

Przypomnijmy, że Siwiec wypowiedziała się publicznie na temat tego, jakim człowiekiem jest Jarek

Wspomniała o tym, że się przyjaźnią. Dodała także, że wierzy, że sprawa się niedługo wyjaśni. W jej słowach pojawił się także fragment o tym, że w każdej innej sytuacji stanęłaby po stronie kobiety, uważa, że solidarność jest ważna, ale w tym przypadku ma inne zdanie.

Jeden z naszych czytelników przesłał zdjęcie, z którego wynika, że Natalia Siwiec zna kobietę, która złożyła oskarżenia wobec sportowca

Czy to czysty przypadek, że pozują razem do zdjęcia? Czy faktycznie mogą się dobrze znać? Niezależnie od odpowiedzi, Natalia jest lojalna wobec przyjaciela, którego nazwała członkiem rodziny.

Może Cię zainteresować

zamknij