×

Natalia Siwiec pokazała nietypowe zdjęcia. Takiej jej nie widzieliśmy

Błyskawicznie rozwijająca kariera Natalii Siwiec wystartowała podczas Euro 2012, kiedy to celebrytka zwróciła uwagę fotoreporterów, a następnie milionów Polaków. Już wtedy celebrytka przykładała dużą wagę do tego, jak wygląda, i robi to do dnia dzisiejszego. Tyczy się to również zdjęć publikowanych w social mediach. Nie mniej jednak 36-latka wciąż próbuje zachować w tym wszystkim zdrowy dystans – potrafi się z siebie śmiać bez względu na to, co myślą o tym inni. Opublikowane przez nią ostatnio post jest tego najlepszym dowodem. Natalia Siwiec podzieliła się niekorzystnymi zdjęciami. Wygląda na nich za to wyjątkowo zabawnie. Znaliście ją z tej strony?

Natalia Siwiec podzieliła się niekorzystnymi zdjęciami, na których nie wygląda korzystnie

Celebrytka od lat jest ideałem piękna dla wielu mężczyzn. Nie zapominajmy jednak, że zdjęcia wrzucane do sieci, są często wystylizowane oraz wyretuszowane i tyczy się to praktycznie wszystkich gwiazd. Powód jest prosty. Chodzi o to, aby zaprezentować się z jak najpiękniejszej strony. Tym razem Natalia Siwiec postanowiła zrobić jednak wyjątek i obaliła mit dotyczący swojej perfekcyjności.

Celebrytka opublikowała na swoich Instagramie kilka zdjęć, które zostały zrobione jej z ukrycia. Nie było tutaj mowy o żadnych ustawkach czy pozowaniach, co z resztą widać.

Żeby nie było, mam też takie fotki prosto z eventu. Pasują do #challenge #chinning – tłumaczy Siwiec

Reakcje internautów

Co na to fani, którzy praktycznie zawsze widzieli piękną Natalię o nienagannym wyglądzie? Jak się okazuje, zdecydowana większość z nich postanowiła pochwalić celebrytkę za dystans do siebie. W końcu nie samym pozowaniem do zdjęć i wyretuszowanymi zdjęciami człowiek żyje, prawda?

Szanuję, że pokazujesz takie rzeczy i może mniejsze grono osób będzie myślało, że na Instagramie wszystko jest „idealne”

Dobre. I teraz niektóre dziewczyny się zdziwią, że Natalia taka idealna była i ups… Haha

Duże brawa za dystans! ?????? zaobserwowałam profil jakiś czas temu i nie żałuję! Dobrze popatrzeć na piękną kobietę ?

Niestety, z ogromną przykrością (i zazdrością) ? stwierdzam,że nic nie jest w stanie Cię obrzydzić ? nadal niezmiennie piękna ?

Kiedy jesteś taka piękna, że nawet robiąc głupie miny wyglądasz jak anioł.

Wyglądasz lepiej robiąc takie miny, niż te wszystkie laski, które Cię krytykują, gdy się postarają – czytamy

Spodziewalibyście się takich zdjęć na Instagramie Natalii Siwiec?

Może Cię zainteresować