×

Natalia Siwiec pokazała zabawne nagranie z córeczką. Mia miała nietypową zabawkę

Na Instastories Natalii Siwiec pojawiło się w ostatnim czasie dość nietypowe nagranie. Widzimy na nim, jak jej mała córeczka Mia bawi się w najlepsze bielizną celebrytki. Od razu widać, że zabawa sprawia jej mnóstwo frajdy. Czyżby już chciała nosić tego rodzaju bieliznę? Na to pytanie odpowiedzcie sobie już sami.

Mia i bielizna mamy

Na nagraniu Natalii Siwiec widzimy siedzącą na łóżku Mię otoczoną torbami ze sklepu, które oczywiście nie umknęły uwadze małej gwiazdy. Małej gwiazdy, która wyciąga po kolei figi kupione przez jej mamę i… zakłada je na siebie.

Wszystko jednak wskazuje na to, że Mia nie wie jeszcze, do czego tak naprawdę służy zakupiona przez Natalię bielizna, bowiem zakłada ją na szyję i nogi. Naturalnie zaczęła od tej najbardziej kolorowej, która w największym stopniu zwróciła jej uwagę. Czarne i mniej wyraziste zostawiła na koniec.

Wystarczy kupić 6 par majtek i nie ma dziecka przez pół godziny – mówi Natalia na początku nagrania

Instagram.com/ nataliasiwiec.official

Kiedy jednak bielizna mamy znudziła się już małej, nie potrafiła jej zdjąć. Cała sytuacja bardzo rozśmieszyła mamę, która nie mogła się oprzeć i zarejestrowała zabawną sytuację na nagraniu, po czym pomogła córce wyjść z opresji.

Co myślicie o zabawie małej dziewczynki? Jedno jest pewne. Teraz już wiemy, w jakiej bieliźnie gustuje Natalia.

Może Cię zainteresować

zamknij