×

Natalia Madejczyk nie żyje. Była wielką gwiazdą You Can Dance

Natalia Madejczyk nie żyje. Gwiazda pierwszej edycji You Can Dance odeszła we wtorek 21 czerwca o godz. 13.30. Informację o jej śmierci skomentował rozżalony Michał Piróg. „Spij spokojnie aniele piękny. Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty (…) Moje serce pęka”.

Natalia Madejczyk nie żyje

Zmarła Natalia Madejczyk. Informację o jej śmierci jako pierwsze przekazały organizacje taneczne i przyjaciele uczestniczki pierwszej edycji „You Can Dance”. We wzruszającym wpisie możemy przeczytać:

Dziś o godz. 13.30 odeszła nasza Kochana Natalia Madejczyk. Dziękujemy Tobie niezwykła, kochana dziewczyno, tancerko, sędzino – za oddanie, pasję, twój uśmiech i dobro. Nasze ostatnie wspólne bycie podczas Festiwalu Holiday Dance Festiwal w Markach 12 czerwca 2022 roku – było Twoim ostatnim sędziowaniem – niech Twoje noty wędrują do naszych Tancerzy jako wskazówka na dalszą drogę

Jak podaje teleshow.wp.pl, tancerka zmarła we wtorek 21 czerwca. Co więcej, w czerwcu na Facebooku założono grupę wsparcia dla Natalii Madejczyk. Jej bliscy prosili o modlitwę za nią. Według nich była ofiarą pożaru, który wybuchł w mieszkaniu. Niestety jej stan był krytyczny. Miała poparzone około 60% powierzchni ciała.

Co więcej, doniesienia o wypadku potwierdził kilka dni temu Maciej Florek. Poinformował, że jego koleżanka miała wypadek i walczy o życie. Oczywiście poprosił fanów o modlitwę.

Natalia Madejczyk miała bardzo poważny wypadek i leży w szpitalu walcząc o zdrowie i życie. Dlatego proszę was o mały prezent dla mnie – o chociaż chwilę modlitwy, medytacji, pomyślenia o Natalii. Wiem, że będzie to czuła w tych ogromnie trudnych chwilach, bo jest wrażliwą osobą…

– napisał

Niestety już kilka dni później Natalia zmarła…

Michał Piróg pożegnał Natalię Madejczyk

Utalentowana i piękną tancerkę we wzruszającym wpisie pożegnał Michał Piróg:

Spij spokojnie aniele piękny.
Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty.
Obudziłem się o 1:47 i już nie zmrużyłem oka. Moje serce pęka. Czemu musimy być światkami kiedy opuszczają nas tak piękne dusze.
Natalia kochana moja mogę ci obiecać, że jeszcze zatańczymy.
Dzisiaj zadzwoniła Malgosia, że mamy znów zaproszenie do Londynu (to był taki świetny czas razem) Twój udział w programie. Byłaś jego najjaśniejsza gwiazdą.
Będę cię wypatrywać w oczach wszelkich istot by raz jeszcze się do ciebie uśmiechnąć, popatrzeć i powiedzieć jak ciebie wszystkim brakuje. Do zobaczenia. Teraz odpocznij chwilkę i wróć do nas 💔

Źródła: Instagram.com, teleshow.wp.pl
Fotografie: Instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij