×

Natalia Kukulska do złudzenia przypomina mamę. Podobnie jest z jej córką!

Natalia Kukulska do złudzenia przypomina mamę. Zdjęcia na jej instagramowym profilu sprawiają, że wspomnienia dotyczące Anny Jantar znów ożyły. Jej córka całkowicie wdała się w swoją zmarłą mamę.

Natalia Kukulska do złudzenia przypomina mamę

Chociaż od śmierci wybitnej piosenkarki Anny Jantar, upłynęło już 40 lat, to jej przeboje wciąż żyją w pamięci fanów. Córka zmarłej, Natalia Kukulska z pewnością z dużo większą łatwością niż jej mama weszła na artystyczną ścieżkę kariery.

Dziś Natalię Kukulską zna każdy, a jej piosenki regularnie pojawiają się na antenie radia. Wokalistka od początku kariery muzycznej starała się, aby jej wygląd jak najbardziej upodabniał ją do tragicznie zmarłej mamy. Identyczna fryzura, makijaż i sposób ubierania się sprawiły, że wielu fanów zmarłej Anny Jantar zainteresowało się twórczością jej córki.

Teraz okazuje się, że córka Natalii Kukulskiej jest równie podobna do swojej babci, co jej mama. Czy to wynik celowego działania piosenkarki? Trudno powiedzieć. Zdjęcia jednak nie pozostawiają złudzeń, że skala podobieństwa jest ogromna. Zauważyli to również internauci. Niedawno, gdy piosenkarka opublikowała zdjęcie swojej 15-letniej córki, w sieci zaroiło się od komentarzy. Wszyscy zwracali uwagę na niebywałe podobieństwo Ani do mamy i do babci. 

Dania Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska bardzo lubi gotować dla swoich dzieci. Jej syn Jan ma już 20 lat, ale 15-letnia Anna i 3-letnia Laura wciąż mogą liczyć na dania w wykonaniu swojej mamy. Od czasu do czasu Natalia Kukulska publikuje na Instagramie zdjęcia swoich najnowszych osiągnięć kulinarnych.

Trzeba przyznać, że szczegółowo dopracowane potrawy robią wrażenie. Z pewnością Anna Jantar byłaby dumna ze swojej córki. Mówi się, że czas leczy rany, ale czy na pewno tak właśnie jest w przypadku śmierci Anny Jantar? Natalia Kukulska wciąż dość często wspomina ją w wywiadach, choć w momencie śmierci matki miała zaledwie 4 lata. Być może utrata rodzica w tak młodym wieku sprawiła, że Natalia Kukulska ze wszystkich sił stara się dbać o swoje dzieci.

Ciekawe czy Anna Dąbrówka, która jest tak łudząco podobna do swojej babci, również zdecyduje się w przyszłości na karierę muzyczną.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować