×

Nastolatka zmarła podczas seksu z 26-latkiem. Jej ręce nagle wygięły się do tyłu

Nastolatka zmarła podczas seksu z 26-latkiem. Dziewczyna niespodziewanie w trakcie stosunku doznała zawału serca. Policja wszczęła śledztwo w celu ustalenia okoliczności jej śmierci. Miała zaledwie 15 lat.

Nietypowa śmierć 15-latki

Kilka miesięcy temu doszło do strasznej tragedii. Zaledwie 15-letnia dziewczyna zmarła podczas seksu z 26-letnim mężczyzną. Wszystko wskazuje na to, że stosunek miał charakter dobrowolny, a co za tym idzie przyczyną śmierci nie była przemoc ze strony partnera.

Pochodząca z Brazylii, Gabrielly Dickson umówiła się z 26-latkiem na seks w jego samochodzie. Chwile uniesień niespodziewanie przerwało omdlenie dziewczyny. Widząc, że dzieje się coś dziwnego, mężczyzna zawiózł nastolatkę do szpitala w Cubatão w stanie Sao Paulo. Lekarze stwierdzili, że doszło do zatrzymania krążenia. O godzinie 1:20 czasu lokalnego dziewczyna zmarła.

Jak przekazały mediom służby, 26-latek miał mówić, że usta i skóra Gabrielly Dickson nagle zbladły, a jej ręce wygięły się do tyłu. Ze względu na to, że w Brazylii seks jest dozwolony od 14. roku życia, mężczyzna nie usłyszał żadnych zarzutów. Policja wciąż bada sprawę.

Choć w drogach rodnych nastolatki znaleziono resztki krwi, to pielęgniarki zaprzeczają, aby mogła paść ofiarą agresji fizycznej. Brakuje również podstaw, aby sądzić, że do śmierci przyczyniły się wyszukane praktyki seksualne. Do szpitala przybyła nawet żandarmeria wojskowa, ale póki co nie stwierdzono, aby 26-latek mógł mieć związek ze zgonem Dickson.

Władze miasta w oficjalnym oświadczeniu poinformowały o toku śledztwa:

Poproszono o badania kryminalistyczne, a sprawa została zarejestrowana jako „podejrzana śmierć” przez komisariat policji w Cubatão.

nastolatka zmarła podczas seksu z 26-latkiem
Twitter
nastolatka zmarła podczas seksu z 26-latkiem 2
Twitter

Nastolatka zmarła podczas seksu z 26-latkiem

Jak podały lokalne media, rodzina nastolatki nic nie wiedziała o związku dziewczyny ze starszym mężczyzną. Nikt nie miał również świadomości, że 15-latka cierpi na jakiekolwiek choroby.

Na Facebooku zmarłej pojawił się ogrom kondolencji. Ludzie nie mogą pogodzić się z jej nagłym odejściem. W komentarzach czytamy:

Spoczywaj w pokoju księżniczko i życz siły bliskim, Gaby.

Ktoś inny pisze:

Moje kondolencje dla bliskich przyjaciół. Niech Bóg pocieszy rodzinę, która straciła tego anioła.

Sprawa śmierci nastolatki została zarejestrowana jako podejrzana śmierć. Zgłoszenie w tej sprawie otrzymał komisariat policji w Cubatão. Funkcjonariusze będą prowadzić jeszcze szczegółowe badania kryminalistyczne, które pozwolą ustalić, jak wyglądały ostatnie chwile życia 15-latki.

Jakiś czas temu w podobnych okolicznościach zmarł 35-letni mężczyzna. Śmierć nastąpiła na skutek nadmiernego orgazmu podczas seksu z prostytutką. Okazuje się, że zgon podczas współżycia wcale nie jest tak rzadki, jak mogłoby się wydawać. Zazwyczaj bezpośrednią przyczyną jest zawał wynikający z silnych emocji, takich jak podekscytowanie czy obawa przed byciem zdemaskowanym przez zdradzanego partnera bądź partnerkę.

nastolatka zmarła podczas seksu z 26-latkiem 5
Facebook
Twitter
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Twitter, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij