×

To, co zrobiła ze swoimi brwiami wywołało burzę w Internecie. Jej bliscy są przerażeni!

Nastolatka zaszokowała wszystkich tym, co zrobiła z własnymi brwiami. Niektórzy przecierają oczy ze zdumienia na jej widok!

Zainspirowała ją makijażystka

Duńska nastolatka postanowiła przestać regulować brwi i pozwolić, by się zrosły! Gdy zaczęła publikować zdjęcia, zalały ją prośby fotografów, chcących zrobić jej sesje. Znaleźli się także wielbiciele jej brwi, którzy marzą, by zabrać dziewczynę na randkę. Ale skąd taki pomysł?

Sarah Marie Clarke z Kopenhagi co najmniej raz w tygodniu regulowała brwi. Jej rodzina pochodzi z Cypru, a tam bujne brwi są naturalne. Nic więc dziwnego, że i ona ma to w genach.

Jednakże w marcu 2019 roku na dobre zrezygnowała z pęsety. 18-latka wkrótce zaczęła publikować swoje zdjęcia – i jej brwi w całej okazałości. Zainspirowała ją jedna z makijażystek w Internecie:

Pewnego dnia byłam na Instagramie i widziałam, jak artystka makijażu rysowała jedną brew i postanowiłam zrobić to samo. Absolutnie mi się to spodobało, ale nie byłam zbyt pewna, czy wyjść z tym na zewnątrz.

Nie wszystkim jednak podobał się jej pomysł i często była wytykana z powodu monobrwi:

Zanim skończyłam 18 lat, powiedziałam ludziom, z którymi się umawiam, że chcę to wyhodować, a oni odpowiadali:„ Nie, nie rób tego, bo to sprawi, że będziesz dziwnie wyglądać”. W życiu publicznym i zawodowym, gdzie jest wiele osób, czułam, że muszę czasem ukryć swój brwi, ponieważ byliby wystraszeni i mnie oceniali. Pewnego dnia cztery dziewczyny w autobusie zaczęły robić mi zdjęcia i śmiały się ze mnie. Ludzie w sieci są dziwni i zamieszczają negatywne komentarze.

Nastolatka zapuściła monobrew

Pomimo nieprzychylności ze strony niektórych, nastolatka nie narzeka na brak ofert do różnych sesji zdjęciowych oraz zainteresowania ze strony mężczyzn.

Według jej słów znajduje się naprawdę sporo grono facetów, którzy zapraszają ją na randki i podobają się im jej brwi. Zdarzają się jednak wyjątkowo dziwne wiadomości:

Usunęłam większość wiadomości, ponieważ uważałam je za niewygodne, ale jeden facet przysłał mi wiadomość, że zrobi wszystko, żeby się ze mną spotkać i umówić na randkę z powodu moich brwi. Myślę, że niektórzy mężczyźni mogą mieć do tego fetysz, a niektórzy o tym mówią wprost. Dostaję wiele próśb o randki, mężczyźni starają się flirtować ze mną.

Co sądzicie o takim stylu brwi?

Źródła: www.instagram.com, www.dailymail.co.uk, www.msn.com, lelum.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij