×

Ta kobieta udowodniła wszystkim, że potrafi radzić sobie z okrutnymi komentarzami na swój temat. Jej odpowiedź jest genialna!

Kiedy ludzie zakochują się w sobie i postanawiają iść razem przez życie, swoim szczęściem chcą podzielić się z całym światem. Miłość swojego życia odnalazła również Mzznaki Tetteh, studentka pielęgniarstwa z Ghany, w Afryce. Kobieta w ostatnim czasie opublikowała na Instagramie zdjęcia ze swoim narzeczonym.

Urocza fotka wywołała zaciekłą dyskusję. Oprócz pozytywnych opinii, nie zabrakło komentarzy, które w złośliwy sposób odnosiły się do wyglądu Mzznaki. I choć sytuacja nie była przyjemna, kobieta nie dała za wygraną. Przyszła Panna Młoda postanowiła odpowiedzieć hejterom…

Jeśli chcesz wiedzieć co też takiego zrobiła Mznnaki, koniecznie przeczytaj ten wpis do końca!

Mzznaki Tetteh i Kojo Amoah, który pracuje jako robotnik budowlany, dobrze się bawili podczas słodkiej sesji zdjęciowej z okazji zaręczyn.

narzeczona-odpowiada-na-okrutne-komentarze (1)

Na pierwszy rzut oka widać, że para darzy się ogromnym uczuciem.

narzeczona-odpowiada-na-okrutne-komentarze (2)

Narzeczona widząc to zdjęcie stwierdziła, że jej ukochany jest jej osobistą „tarczą”.

narzeczona-odpowiada-na-okrutne-komentarze (3)

Na fotografii został uwieczniony moment kiedy to Amoah podnosi swoją ukochaną.

Po tym jak zdjęcie trafiło do sieci, narzeczeni musieli stoczyć walkę z hejterami, którzy w okrutny sposób zwracali uwagę na wagę Mzznaki. Takie osoby udawały zaniepokojenie o stan kręgosłupa mężczyzny i sugerowały kobiecie przejście na dietę.

narzeczona-odpowiada-na-okrutne-komentarze (4)

Przepiękna kobieta miała doskonałą odpowiedź na przykre komentarze. Mzznaki opublikowała poniższe zdjęcie i napisała, że śmieciowe opinie nie zrujnują jej szczęścia. Kobieta podziękowała również wszystkim tym, którzy ją wspierali i gratulowali z okazji zaręczyn.

narzeczona-odpowiada-na-okrutne-komentarze (5)

Szczęśliwa para, pomimo okrutnych komentarzy, nadal planuje idealny ślub. Ceremonia odbędzie się 25 czerwca.

narzeczona-odpowiada-na-okrutne-komentarze (6)

Nikt nie ma prawa oceniać innych i mówić jak powinna wyglądać miłość. Nie mogę pojąć dlaczego obcy ludzie, rozpowszechniają negatywne komentarze i ranią niewinne osoby. Na szczęście, Mzznaki Tetteh utarła nosa wszystkim hejterom. Jej odwaga i pewność siebie powinny być przykładem dla nas wszystkich.

Pamiętaj, aby podzielić się tą inspirującą historią ze swoimi przyjaciółmi i rodziną!

Polecane

Może Cię zainteresować