×

Włamał się w nocy do domu i zaatakował nożem ciężarną i jej rodzinę. Nie wszyscy przeżyli

Dzisiejszej nocy (z środy na czwartek) miała miejsce okrutna napaść. Mężczyzna z nożem w ręku włamał się do jednego z domów w Cerekwicy Starej, w powiecie jarocińskim.

22-latek z zaskoczenia zaatakował śpiącą rodzinę około godziny 1 w nocy. Na miejscu zabił małżeństwo, w wieku 59 lat i poważnie ranił ich dwie córki 22- i 25-latkę.

Szybko udało się ustalić, że starsza córka to była partnerka napastnika. Kobieta w chwili ataku była w 9. miesiącu ciąży. Mężczyzna zadał jej rany kłute i cięte szyi. Kilkakrotnie godził ją nożem w brzuch. 25-latkę przewieziono do szpitala. Lekarze natychmiast wykonali cesarskie cięcie. Maleństwo żyje, ale jest w stanie krytycznym, ma cięcia zewnętrzne pleców i brzucha. Przebywa aktualnie w szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim. 25-letnia matka została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

Młodsza siostra jest przytomna i jest z nią kontakt. Została opatrzona, wiele z ran trzeba było szyć. Te informacje przekazał TVN24 Leszek Mazurek, prezes szpitala w Jarocinie.

Po ataku 22-latek wrócił do swojego domu, gdzie został schwytany przez policję.

Ps. Zdjęcie ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij